Warszawa, 21 lipca 2010 – Niepostrzeżenie liczba kontaktów Jej Perfekcyjności w serwisie Facebook.com przekroczyła 300. Jeszcze tydzień temu oscylowała wokół 290 osób. Dziś – prawdopodobnie także dzięki paradzie z okazji EuroPride – zbliża się do 330.

Trans wciąż nie odbudowała swojej bazy kontaktów utraconej w wyniku zlikwidowania jej strony przez administrację serwisu facebook.com. Wówczas bowiem miała ich około 440. Jak jednak podkreśla, każda osoba, która klika „Lubię to!” na jej stronie, jest dla niej powodem do radości.

– Bo rozumiem też tych, którzy kiedyś korzystali z mojej strony na facebook.com i po jej usunięciu nie chcą mnie znów szukać – powiedziała. – Mimo wszystko jednak zachęcam do tego, by ten wysiłek podjąć.

Według badań przedstawionych z okazji Internet Day 2010 przez Adama Zygadlewicza w badaniu „Chemiczna analiza jakościowa związków internetowych” wynika, że typowa strona na Facebooku ma ok. 4600 osób w kontaktach. 220 osób to wartość środkowa – więcej i mniej kontaktów ma mniej więcej tyle samo stron. Na początku czerwca Jej Perfekcyjności udało się osiągnąć ten pułap.
Konto Jej Perfekcyjności zostało zablokowane na facebook.com 11 kwietnia 2010. Przez kilka dni trwało duże zamieszanie spowodowane nagłą nieobecnością Jej Perfekcyjności. Ponownie działa zaś od 10 maja. Do dzisiaj administracja facebook.com nie skontaktowała się z JP w celu wyjaśnienia przyczyn usunięcia profilu. Od początku lipca adres internetowy strony JP jest krótszy – www.facebook.com/JejPerfekcyjnosc.pl/.

– Mam nadzieję, że do końca wakacji uda mi się odzyskać utracone osoby w kontaktach – powiedziała trans. – Dzisiaj bez kontaktów, bez social media niewiele rzeczy może się odbyć. Dlatego tak bardzo mi na tym zależy.

Także na początku lipca Jej Perfekcyjność ujawniła statystyki dotyczące jej kontaktów. Okazuje się, że ponad 66 proc. z nich stanowili mężczyźni. Największą grupą w ogóle zaś byli mężczyźni w wieku 18-24 lata, którzy stanowili 40 proc. wszystkich kontaktów JP. Najmniejszą grupę stanowią ludzie w wieku powyżej 45 lat. Łącznie jest ich niecały 1 proc.


328 osób w momencie dodawania tej wiadomości lubiło stronę JP

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!