Warszawa, 6 lipca 2010 – Wczorajsze serwisy internetowe z lubością komentowały oddanie przez Jej Perfekcyjność głosu na Paris Hilton w niedzielnym głosowaniu w wyborach na Prezydenta RP. Paris pojawiała się w tych informacjach tuż obok… Adama Małysza i Lucasa Podolskiego.

Jako pierwszy o sprawie doniósł TVN24.pl, który na swojej stronie opublikował informację o „nieważnych głosach” oddanych na znane postaci. Autorzy informacji podkreślali staranność, z jaką osoba głosująca uzupełniła kartę do głosowania – Paris Hilton została wpisana wraz ze swoim drugim imieniem.

Informację podchwyciły kolejne serwisy, które – po swojemu – przekazywały w zasadzie te same fakty czytelnikom. Serwis Wprost.pl w tytule informacji zwraca uwagę tylko na dziedziczkę fortuny, pisząc „Komorowski, Kaczyński i… Paris Hilton”.

Zaś Gadu-Gadu.pl do zestawu dorzuca Adama Małysza.

Także lokalne serwisy internetowe – jak Pomorska.pl, zauważyły akcję Jej Perfekcyjności. Podkreślono, że chodziło w niej o konstatację obu kandydatów, co sugeruje tytuł „A komu nie spodobał się żaden z kandydatów… głosował na Paris Hilton”.

Jej Perfekcyjność przypomina, że kandydaturę Paris forsuje wraz z grupą innych osób od lat w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.

/wirtaulnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!