Warszawa, 15 lipca 2010 – Masa imprez, które towarzyszą samej paradzie i odbywają się w czasie tygodnia EuroPride skusiła także Jej Perfekcyjność. Trans ujawniła dziś swoje plany związane z imprezowaniem w nadchodzący, bardzo gorący weekend.

Nocne imprezowanie rozpoczęło się dla niej już wczoraj. Skorzystała bowiem z tego, że klub Utopia w trakcie EuroPride weekend rozpoczął w środę. Impreza „Suck My Discoteque” była więc początkiem kilkudniowego maratonu imprezowego. Dzisiaj – powtórka z rozrywki, kolejna edycja tej imprezy przy ulicy Jasnej 1.

– Wierzę, że z dnia na dzień będzie nas coraz więcej – cieszy się trans. – A finałem będzie oczywiście sobotni, poparadowy szał. Powoli zbieram siły na tę noc, bo będzie nie tylko tłoczno i ciekawie, ale i bardzo gorąco, co znacząco utrudni imprezowanie. Niemniej, dam radę!

Wczoraj także trans zaplanowała udział w show „Double Trouble” w Nowym Wspaniałym Świecie, gdzie utworzony został Pride House podczas tegorocznego tygodnia dumy gejów z Europy. Szczytowymi dniami będą na pewno piątek i sobota. W piątek Jej Perfekcyjność rozpocznie wieczór od show „Rysia vs. Rafalala – starcie gwiazd” na Małej Scenie Teatru Dramatycznego. Wydarzenie zapowiadane jest jako talk show na żywo z udziałem Ryszarda Rysi Czubaka oraz Rafalali. Ryszard Rysia Czubak, jedna z ikon Warszawy, a może i całej Polski, królowa sal koncertowych, bankietów i wernisaży, zostanie skonfrontowana z młodym żywiołem, wulkanem energii i seksapilu, niepokorną i nieobliczalną Rafalalą. To jednak tylko preludium.
Około północy trans zjawi się w La Playa, gdzie trwać już będzie „Pole Power G Party”. Podczas wydarzenia zagra znany już w Polsce z występu w Utopii niemiecki dj Micky Friedmann. Jednak to nie dla niego trans zjawić się chce w nietypowym miejscu. Gwiazdami wieczoru, jej zdaniem, będą słynna Amanda Lepore i nowojorska drag queen Lady Bunny. Piątkową noc Jej Perfekcyjność zakończy w Utopii, gdzie zagrać ma tego wieczoru gościnnie dj Sin.
W sobotę trans zastanawia się nad zjawieniem się w klubie 1500m2 Do Wynajęcia, gdzie odbyć się ma „Jedyna oficjalna impreza popomadowa”, podczas któej zagrają m.in. DJs Artur8 (King of Kong), Baddlover (Sztokholm), Fairyboy (Warszawa/Reykjavik), Fidelity Kastrow (Londyn/Berlin), Kosakot (Sorry, Ghettoblaster), DJ + VJ Ladyboy (Warszawa/Berlin) i inni. W tym czasie będą tam także obchodzone 5 urodziny DIK Fagazine.
Finałem będą dwa najważniejsze w tym tygodniu wydarzenia imprezowe. Najpierw „After Parade Bifor Party” u Jej Perfekcyjności, na które zaprosiła kilkanaście osób – także spoza Warszawy i z zagranicy. Potem zaś „So, Happy In Paris?” w klubie Utopia. Na imprezie zagra niezmordowany dj Michael Canitrot a towarzyszyć mu będzie MC Adrian.

– To będzie megawydarzenie! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Lepszego finału EuroPride’u nie można było sobie wymarzyć. Spodziewam się dzikich tłumów gości, olbrzymiego zaduchu i wysokiej temperatury ale także doskonałej muzyki i fenomenalnej atmosfery, jaka pojawić się może tej nocy tylko przy Jasnej 1.

Trans zaplanowała co prawda na niedzielę udział w warsztacie „What makes me an activist of the LGBTQ youth movement?” ale podkreśla cały czas, że nie wie, czy zbierze się na tyle, by o 15.00 zjawić się w Pride House. Tym bardziej, że tej nocy z noclegu u niej korzystać będzie kilka osób z całej Europy.


Plakat reklamujący tydzień imprez w Utopii


Piątkowa impreza Pole G Party w La Playa


„So, Happy In Paris?” w sobotę w Utopii

Filmowa zapowiedź imprezy:

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!