Warszawa, 1 lipca 2010 – Na wakacje – miła niespodzianka. Strona Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com jest już dostępna pod nowym, krótszym adresem. Od dziś można się na nią dostać wpisując po prostu Facebook.com/JejPerfekcyjnosc.pl.

Reaktywowany po usunięciu przez administrację serwisu profil powoli nabiera barw. Pojawia się na nim coraz więcej zdjęć, korzysta z niego także coraz więcej osób. Wciąż jednak ponad 66 proc. osób, które w ten sposób kontaktują się z JP stanowią mężczyźni.

– Miło mi, że coraz więcej osób wraca do kontaktu ze mną za pośrednictwem Facebook.com – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Wiem, że po usunięciu poprzedniego profilu mogli czuć się nieco zawiedzeni. To jednak, co chcę podkreślić, nie moja wina. Administratorzy facebooka do dzisiaj się do mnie w tej sprawie nie odezwali…

Jej Perfekcyjność dziś po raz pierwszy opublikowała informacje dotyczące osób, które korzystają z jej profilu na facebook.com. Okazuje się, że aż 40 proc. z nich to mężczyźni w wieku 18-24. Stanowią oni największą grupę, co nie wydaje się zaskakujące. Wraz z mężczyznami w wieku 25-34 są niemal dwiema trzecimi wszystkich kontaktów trans. Jej Perfekcyjność nie ma żadnych znajomych w wieku 40-54 lata, ale – co zaskakujące – aż 1 proc. jej kontaktów stanowią osoby jeszcze starsze. Trans ujawniła także dane dotyczące dynamiki przybywania jej kontaktów.
JP podkreśla jednak, że wciąż daleko jej do stanu, jaki miała przed usunięciem jej profilu przez facebook.com, gdy ponad 440 osób pozostawało z nią w kontakcie za pośrednictwem tego profilu.

– Mam wciąż nadzieję, że uda się odtworzyć tę sieć interakcji – podkreśla JP. – Zależy mi na tym i wierzę, że jest to osiągalne. Krótszy adres internetowy powinien to jakoś ułatwić, bo mogę teraz wszystkich zapraszać na facebook.com/jejperfekcyjnoscpl.

Jej Perfekcyjność wróciła na facebook.com 10 maja po blisko miesięcznym czasie oczekiwania na kontakt z administracją serwisu.


Struktura znajomych JP na facebook.com


Dynamika przybywania znajomości JP

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!