Warszawa, 3 czerwca 2010 – Dokładnie 44 dni zostały do EuroPride 2010, która odbędzie się w Warszawie. Jej Perfekcyjność postanowiła zintensyfikować swoje działania z nią związane. I dlatego szuka ludzi.

Trans poinformowała niedawno, że na EuroPride 2010 zamierza ugościć u siebie „taką liczbę młodych gejów, jaka będzie w stanie się zmieścić w mieszkaniu”. Dodała, że najpewniej nie wszyscy będą spać na łóżkach – wykorzystane będą materace, karimaty i tym podobne w razie takiej potrzeby. Ma już zresztą pierwszych chętnych.

– Chcę, żeby EuroPride było świętem nas wszystkich – powiedziała. – Dlatego jeśli ktoś chce przybyć do Warszawy na pochód i inne uroczystości z nim związane, to z przyjemnością udzielę gościny w swoich skromnych progach. Hotel Hilton to to nie jest, ale powinno wystarczyć, zwłaszcza młodym ludziom.

Pierwsze osoby zainteresowane skorzystaniem z jej gościny już zapewniły sobie miejsce w szczęśliwickim mieszkaniu JP. Jak jednak podkreśla gospodyni – znajdzie się go więcej. Gdyby okazało się zaś, że zainteresowanie jest jeszcze większe, niż możliwości jej domu, zapewniła, że poprosi o pomoc swoich znajomych mieszkających w stolicy.
To jednak nie jedyny projekt – Jej Perfekcyjność poszukuje chętnych, którzy wraz z nią chcieliby uczestniczyć w EuroPride z przesłaniem, jakie ma dla świata. W tym celu szuka 5-6 osób, które razem z nią przygotują i przeniosą podczas marszu wielki napis „whatever”. Chęć przygotowania takiego transparentu trans obwieściła dawno temu. Teraz jednakże szuka już konkretnych osób, które wspomogą ją w malowaniu go i transporcie podczas EuroPride. JP podkreśla, że jej zdaniem „całe życie uczymy się mówić >whatever<” jest jej mottem życiowym, które chce przekazać innym.

– Jeśli nie brakuje Wam odwagi, odrobiny szaleństwa i macie ochotę włączyć się w coś epokowego, to zapraszam – zachęca trans. – Mam nadzieję, że szybko skompletuję chętnych i że nasz przekaz będzie widoczny i jasny dla wszystkich.

Jej Perfekcyjność potwierdziła, że weźmie udział w EuroPride 2010. Powiedziała także, że po raz pierwszy zamierza wziąć udział w paradzie jako „całkowicie wyoutowana osoba trans”. Nigdy także jej wkład w organizację i przebieg podobnych wydarzeń nie był tak duży, jak teraz. Przemarsz z okazji EuroPride 2010 zaplanowano na 17 lipca 2010 w Warszawie.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!