Revival dał radę :)
W zasadzie piątki są chyba mniej lubianymi
dniami w Utopii. A ten był cudny, bo się
dużo ludzi zleciało, ładnie Sin grał… Ja
się pytam: czego więcej trzeba? Był
taki jeden ładny chłopiec, co go
zaczepiałam i kilku innych, co
bym ich zaczepiła ;) Ale nie
ma powodów do obaw.
![]() |
| Tłoczno… |
![]() |
| …i tak ma być! |
![]() |
| Gacek i Alicja (miała majtki) |
![]() |
| Niepozowane fotki są najlepsze |
![]() |
| Alicja i obca kobieta |
![]() |
| Alicja i krew |
![]() |
| Dwóch ładnych chłopców, w tym jeden, co go zaczepiałam |
![]() |
| O czym tak deliberują? |
![]() |
| Widok zza baru |
Wypowiedz się! Skomentuj!










Dodaj komentarz