Warszawa, 13 czerwca 2010 – Dokładnie 4 tygodnie zostały do EuroPride 2010 w Warszawie. Jej Perfekcyjność nadal szuka osób chętnych do niesienia z nią transparentu oraz oferuje miejsce noclegowe w swoim mieszkaniu. No i zapowiada niespodziankę.

Napis „whatever”, który trans zamierza eksponować podczas EuroPride 2010 ma być olbrzymi. Trans zapowiedziała, że będzie miał szerokość całego pasa jezdni, co oznacza kilka metrów materiałów. Podkreśliła, że przygotuje go samodzielnie a chętnych szuka tylko do niesienia go podczas marszu.

– Kilka osób już zadeklarowało swój udział i cieszę się z tego powodu – wyjaśniła JP. – Wśród nich są kobiety, mężczyźni, geje i heteroseksualiści (nawet żonaci!), więc mam nadzieję, że tym bardziej uda mi się zachęcić jeszcze kolejne osoby. W obecnym składzie damy radę nieść, ale chodzi też o to, by się czasem zmienić, dać odpocząć części.

Napis „whatever” ma być manifestacją Jej Perfekcyjności i jej znajomych. Już teraz trans zapowiedziała, że na potrzeby tegorocznej EuroPride przygotuje także manifest, który wyjaśni znaczenie transparentu. Więcej o transparencie znajdziesz tutaj i tutaj.
Okazuje się także, że wciąż jeszcze znajdą się wolne miejsca w mieszkaniu JP dla osób, które chciałyby przenocować u niej w czasie EuroPride’owych wydarzeń. Choć zgłosiło się już kilka osób, trans podkreśla, że nadal posiada pewną ilość wolnego miejsca. Dodała także, że – ponieważ zależy jej na frekwencji podczas manifestacji – jeśli zgłosi się do niej więcej osób, niż jest w stanie przenocować, znajdzie dla nich miejsce u zaufanych znajomych.

– Musimy sobie przecież pomagać! – deklaruje JP. – Dlatego jeśli ktoś potrzebuje takiej pomocy, dostanie ją u mnie bez problemu. Najlepiej kontaktować się ze mną mailowo lub na facebooku.

Trans poinformowała także, że szykuje na marsz niespodziankę. Raz jeszcze zaapelować chciała do wszystkich osób, których może to dotyczyć, by wzięły udział w marszu planowanym na 17 lipca.


Logo tegorocznego EuroPride

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!