Piękna, szalona impreza. Katya Gabeli dała radę, bo doskonale
wpisała się w klimat Utopii. Nobis i Moondeckowa wspaniale
grali dodatkowo, więc nie było nic do zarzucenia tej imprezie.
Dużo znajomych, kilku ładnych chłopców. Dwóch nawet
bliżej poznałam. Ale nie aż tak blisko ;) Dorocie udało
się dotrzeć do Utopii nareszcie i dostała ode mnie
obiecanego drynk! Jesteśmy kwita :) Fajnie się
też bawił Adrian, który potem spał u mnie, co
było zgodne z planem. Marcinek, gdy do
domu wróciliśmy już spał słodko :)
 |
| Tłum |
 |
| Moodeck i Katya |
 |
| Piękny koncert! |
 |
| Krzysiu na barze :) |
 |
| Nieostre zdjęcie Tomeczka i Adriana |
 |
| Moja przyjaciółka Gacek i Paweł |
 |
| Dorota w WC :) |
 |
| Sebastian i Michał |
 |
| Nobis, Moondeck i Katya |
 |
| Szalona zabawa! |
 |
| Miłość, co nie? :) |
 |
Moja przyjaciółka Gacek (złego słowa o niej nie powiem) |
 |
| Tłumnie |
 |
| Katya zeszła, dje grają |
 |
| Katya na podeście |
 |
| Szukajcie siebie ;) |
 |
| Zza baru |
 |
| Marcinek śpi |
 |
| Adrian usypia koło mnie |
Dodaj komentarz