Warszawa, 7 czerwca 2010 – „Magiczna” liczba 220 osób przekroczona. Odbudowywany profil Jej Perfekcyjności facebook.com wkroczył w ten sposób w górną połowę stron w tym serwisie pod względem liczebności osób lubiących go.

Po ponownym uruchomieniu swojego profilu, tras walczy o odzyskanie sieci kontaktów. Niedawno świętowała dodanie dwusetnej osoby do tej listy a od kilku dni szczęśliwie cieszy się z przekroczenia liczby, na którą czekała – czyli 220 osób.

– Badania wskazują, że połowa stron na facebook.com ma mniej niż 220 osób w kontaktach, a połowa więcej – wyjaśnia trans. – Dlatego cieszę się, że udało mi się wejść do górnej połowy i że odzyskuję kontakty.

Według badań przedstawionych z okazji Internet Day 2010 przez Adama Zygadlewicza w tekście „Chemiczna analiza jakościowa związków internetowych” wynika, że typowa strona na Facebooku ma ok. 4600 osób w kontaktach. 220 osób to wartość środkowa – więcej i mniej kontaktów ma mniej więcej tyle samo stron. Dlatego też na przekroczeniu tej wartości zależy JP. Przed usunięciem poprzedniej strony przez facebook.com, Jej Perfekcyjność miała w kontaktach około 440 osób. Profil ten został jednak usunięty przez administrację facebook.com.
Konto Jej Perfekcyjności zostało zablokowane na facebook.com 11 kwietnia 2010. Przez kilka dni trwało duże zamieszanie spowodowane nagłą nieobecnością Jej Perfekcyjności. Ponownie działa zaś od 10 maja. Do dzisiaj administracja facebook.com nie skontaktowała się z JP w celu wyjaśnienia przyczyn usunięcia profilu.

– Teraz pozostaje mi czekać na liczby 300, 400 i 440 – śmieje się Jej Perfekcyjność. – Dopiero wówczas będę mógł mówić, że mój profil odzyskał pełną sprawność. Póki co, zachęcam po prostu wszystkich, żeby korzystając z Facebook.com kliknęli „Lubię to!” na mojej stronie.

Jej Perfekcyjność podkreśliła, że facebook.com jest teraz „w zasadzie głównym kanałem komunikacji bieżącej” ze znajomymi. Dodała, że jej inne profile – na grono.net, MySpace.com czy też na YouTube.com pełnią teraz zupełnie inną i marginalną funkcję.


Profil JP na facebook.com


Jest ponad 220 kontaktów

 

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!