Zaczęło się od niewielkiego i krótkiego b4u
u mojej przyjaciółki Gacek. Zebraliśmy się
(Sebastian, Grzegorz, Przemek, Max i
Paweł oraz Wojtek z Kacperkiem) na
miasto ruszyliśmy – zdobyć Glam, bo
czuliśmy, że jest tam miejsce dla nas.
Okazało się, że miejsce było ;) A
nawet sporo go. Fame Hamster
bez rewelacji, raczej nudnawo.
 |
| Grzegorz Bóbr i Sebastian-Arek |
 |
| Paweł (bo Tomek śpi) |
 |
| Max i Przemek |
 |
Kacperek piękny :) (Wojtek przepiękny też, ale że wyszed TAK bardzo niedobrze, to nie chcę go pokazywać, bo szkoda reputację psuć) |
 |
| Gacek i Przemek |
 |
| Sebastian-Arek w Glamie |
Dodaj komentarz