Kraków, 28 maja 2010 – Dopiero jutro wróci z Krakowa Jej Perfekcyjność. Korzystając z okazji, postanowiła zostać po konferencji naukowej na noc i bawić się w tutejszych klubach. W Warszawie spotkać ją będzie można w sobotę około 16.00.

Do grodu Kraka Jej Perfekcyjność przybyła wczoraj późnym wieczorem. Od rana dziś uczestniczy w I Kongresie Młodej Socjologii, który odbywa się na Uniwersytecie Jagiellońskim i jest częścią obchodów czterdziestolecia istnienia tutejszego Instytutu Socjologii. Trans reprezentuje na nim Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego.

– Od marca to już trzecia konferencja naukowa w Krakowie – powiedziała. – Zaskakujące, że aż tyle tutaj się dzieje! Tym bardziej, że we wrześniu czeka mnie jeszcze organizowany co trzy lata Zjazd Socjologiczny, który… zaplanowano także w Krakowie!

Trans w trakcie dzisiejszego Kongresu wygłosi referat „Czy grozi nam pedalska rewolucja? Krótka historia walki o podmiotowość dewiantów”. Jej wystąpienie będzie miało miejsce około 15.45 w ramach bloku „Płeć kulturowa i emancypacja”. JP wyraziła nadzieję, że zostanie ciepło przyjęta przez uczestników. Dodała także, że nie liczy na dużą frekwencję publiczności.
Dziś wieczorem zaś trans zamierza się zrelaksować – wraz ze znajomym Gr odwiedzać będzie krakowskie kluby. Nie potrafiła dziś rano sprecyzować, które dokładnie odwiedzi. Wspomniała jedynie, że zastanawia się nad klubami Diva i Laf. Kongres, który trwa tylko jeden dzień, nie powodował konieczności pozostania na noc w Krakowie, jednakże JP postanowiła tak, by „świętować ze znajomym ważny moment jego życia”.

– Warszawa może poczekać – powiedziała. – Na pewno zjawię się tam jutro. Dziś chcę pobawić się Krakowie. Mam co prawda nie najlepsze doświadczenia, jeśli idzie o piątkowe imprezy w tym mieście, ale mam nadzieję, że ta noc zweryfikuje mój pogląd.

Trans w stolicy pojawi się jutro około 16.00. Zapowiedziała, że w sobotnią noc pojawi się na urodzinowym biforze u swojej znajomej Al oraz odwiedzi klub Utopia. O nim właśnie i o zachowaniach, jakie mają w nim miejsce, opowiadać będzie w poniedziałek na kolejnej konferencji naukowej – tym razem we Wrocławiu.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!