I dlatego (oraz oczywiście z okazji urodzin Alicji!)
postanowiłam się bawić. Z okazji skorzystała też
fotografka Kasia, która robi jakiś projekt i mnie
w niego wplątała. Wpadł do mnie Marcin ten z
Loczkami (ze znajomym) i we 4 pojechaliśmy
do mojej przyjaciółki Gacek (złego słowa o
niej nie powiem). Tam b4owa impreza na
urodziny Ali, trochę alkoholu, dużo też
dobrej zabawy… Było bardzo miło :)
 |
| Zbieramy się do wyjścia |
 |
| Marcin tym razem bez loczków |
 |
| Napis „Miałam majki” robił furorę… |
 |
| Konkurs na dłuższe włosy ;) |
 |
| Jakoś tłoczno |
 |
| Tomeczek nie chciał usiąść |
 |
| Szaleństwo ;) |
 |
| Sto lat dla Ali |
 |
| Pamiątkowe zdjęcie |
 |
| Naszabladzia.blox.pl |
 |
| Prawie jak Destiny’s Child ;) |
Dodaj komentarz