Warszawa, 8 maja 2010 – Z OSTATNIEJ CHWILI. Wszystko wskazuje na to, ze potwierdzą się plotki krążące od jakiegoś czasu po gejowskiej Warszawie. Jej Perfekcyjność dziś objąć ma stanowisko selekcjonerki klubu Utopia.

Trans nie potwierdza tej informacji, ale ze źródeł zbliżonych do klubu wiemy, że dziś przy wejściu goście nie zobaczą już stojącego tam dotychczas selekcjonera, ale właśnie JP. Ma to być, jak donosi nasze źródło, jej pierwsza noc w tej roli. Trans objąć ma na stałe posadę selekcjonerki klubu po tym, jak nasiliły się skargi na osobę dotychczas zajmującą to stanowisko.

Jej Perfekcyjność odmówiła komentarza i powiedziała jedynie, że „przecież łatwo będzie tę informację zweryfikować„. Jej zdaniem wystarczy przyjść dziś do klubu przy Jasnej 1, by przekonać się, jak jest naprawdę. Właściciel klubu obchodzi dziś imieniny – w związku z tym zaplanowano na noc wyjątkowe wydanie imprezy Scandals Boutique pod nazwą „Ladies and Gentelman… Her Majesty… The Queen”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znany głos wielu piosenek m.in. Axwela, Dirthy South i inych – Rudy. Tak duża impreza będzie na pewno dla nowej selekcjonerki wyzwaniem, ale i świetnym testem, który sprawdzić ma, czy decyzja właściciela klubu była słuszna.

Nam zaś nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia w nowym miejscu pracy.


Zdjęcie klubu Utopia (fot. Cyfrogaleria.pl)

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!