Warszawa, 11 kwietnia 2010 – Nie ma Jej Perfekcyjności na facebooku! Wczoraj wieczorem jej konto zostało zablokowane. Trans nie potrafi podać wciąż przyczyn, jakie kierowały decyzją administracji serwisu.

Dostęp do konta Jej Perfekcyjności został wieczorem uniemożliwiony. Sama trans o sytuacji dowiedziała się od swoich znajomych, którzy zaniepokoili się, nie mogąc skomentować jej postów i wejść na jej stronę w serwisie.

– Od razu sprawdziłem o co chodzi, bo podejrzewałem, że to jakieś chwilowe problemy techniczne serwisu – wyjaśnia JP. – Okazało się jednak, że jest inaczej…

Jej Perfekcyjność skontaktowała się już z administracją serwisu celem wyjaśnienia sytuacji. Na razie, jak podkreśla, otrzymała jedynie automatyczne potwierdzenie przyjęcia sprawy do załatwienia i musi oczekiwać na kontakt z kompetentą osobą. W informacjach serwisu facebook.com podane są sytuacje, w których dojść może do zablokowania konta. Trans twierdzi, że nie dotyczy jej żadna z takowych.
Jej Perfekcyjność podkreśliła, że w dniu dzisiejszym rozpocznie udział w trzydniowym seminarium naukowym w Oświęcimiu i że ma nadzieję, że sytuacja „wyjaśni się do powrotu do Warszawy”.


Zablokowana możliwość logowania do serwisu

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!