Warszawa, 8 kwietnia 2010 – Ale tylko na dwa dni. Już jutro wieczorem bowiem będzie znów w Warszawie. Dzisiejszy wyjazd ma charakter oficjalny.

Jej Perfekcyjność jutro rano bowiem weźmie udział w finale ogólnopolskiego konkursu jako gość honorowy. Trans nie chciała podać nazwy konkursu, jednak zdradziła, że jest on przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do Wałbrzycha jednak dotrze jeszcze dziś.

– Nie ma szans, bym dotarł tam jutro rano – wyjaśnia trans. – Dlatego wyjeżdżam dziś i wieczorem będę na miejscu. Prześpię się w jakimś hotelu i jutro rano będę w stanie na spokojnie zjawić się i wziąć udział w gali wręczenia nagród.

JP do Wałbrzycha nie przyjedzie sama. Wraz z nią bowiem podróżować ma – począwszy od Wrocławia – jej znajomy homoseksualista Ra. To on zresztą organizacyjnie zajął się przygotowaniem pobytu JP na miejscu oraz jej podróżami.
Trans zapowiedziała, że skorzysta z okazji i promować będzie inny konkurs, którego jest współorganizatorką, a w którym do wygrania jest udział w trzydniowych warsztatach socjologicznych SocjoSzkoła w Warszawie w te wakacje. JP podkreśliła, że ze środowiskiem uczniów szkół ponadgimnazjalnych ma do czynienia „więcej niż ktokolwiek z postronnych może podejrzewać”.

– Z wielką chęcią i radością angażuje się w różne przedsięwzięcia związane z tą grupą wiekową – wyjaśniła. – Może to zabrzmi strasznie staro, ale lubię obserwować, gdy ludzie się czegoś uczą, jakoś rozwijają a to właśnie u nich widać najbardziej i przede wszystkim.

Trans wróci do Warszawy jutro wieczorem, gdy weźmie udział w kolejnych imprezach weekendowych. Podkreśliła przy tym, że jej wyjazd nie był łatwy ze względu na zmęczenie po szalonej imprezie urodzinowej, w jakiej wzięła udział minionej nocy.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!