Warszawa, 7 kwietnia 2010 – Kolejny konkurs na JejPerfekcyjnosc.pl! Wygraj dwuosobowe zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Fantastyczny Pan Lis”! Masz czas tylko do piątku.

[more]

Jak wygrać?
To proste! Wystarczy, że do piątku (9 kwietnia) do 23:59 wyślesz na adres JejPerfekcyjnosc@JejPerfekcyjnosc.pl maila z odpowiedzią na pytanie: „Jaki adres ma prywatny blog Jej Perfekcyjności?” oraz podasz swoje imię, nazwisko i wiek. W zabawie wziąć udział mogą osoby, które ukończyły 16 lat i udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Uwaga! Zaproszeń jest kilka :)

Zwycięzca zostanie wyłoniony tuż po północy i niezwłocznie poinformowany. Nagrodę odebrać będzie można tylko 10 kwietnia.

O czym jest film?
Historia opowiada o sprytnym lisie, który niespodziewanie staje się, wraz ze swoją rodziną, celem ataków farmerów. Szpetni rolnicy są zmęczeni dzieleniem się swoimi kurczakami z tym stworzeniem. Farmerzy z małego miasteczka postanawiają pozbyć się wykradającego im zbiory przebiegłego lisa i wypowiadają wojnę rudemu drapieżnikowi. Animowana komedia, zrealizowana w studio Blue Sky, w którym powstała słynna „Epoka lodowcowa”.
reżyseria Wes Anderson; scenariusz Wes Anderson, Noah Baumbach; zdjęcia Tristan Oliver; muzyka Alexandre Desplat.

Trailer filmu „Fantastyczny Pan Lis”

Wypowiedz się! Skomentuj!