Warszawa, 5 kwietnia 2010 – Wygraj dwuosobowe zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu „Starcie Tytanów 3D” w ten czwartek! Czasu masz niewiele – tylko do jutra do północy!

[more]

Jak wygrać?
To proste! Wystarczy, że do jutra (6 kwietnia) do 23:59 wyślesz na adres JejPerfekcyjnosc@JejPerfekcyjnosc.pl maila z odpowiedzią na pytanie: „Ile lat ma Jej Perfekcyjność?” oraz podasz swoje imię, nazwisko i wiek. W zabawie wziąć udział mogą osoby, które ukończyły 16 lat i udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie.

Zwycięzca zostanie wyłoniony tuż po północy i niezwłocznie poinformowany. Nagrodę odebrać będzie można 7 kwietnia.

O czym jest film?
Perseusz, urodzony jako bóg, ale wychowany jak człowiek, nie jest w stanie uratować swojej rodziny przed Hadesem – mściwym bogiem świata zmarłych. Nie mając nic do stracenia mężczyzna zgłasza się na ochotnika, by poprowadzić wyprawę do zakazanego świata Hadesa i pokonać go, zanim ten odbierze moc Zeusowi i sprowadzi na ziemię chaos. Wraz z grupą śmiałych wojowników wyrusza w ryzykowną podróż, podczas której będzie walczyć z groźnymi demonami i strasznymi bestiami. Przeżyje tylko wtedy, jeśli uwierzy w swoją boską moc, przeciwstawi się swojemu przeznaczeniu i zacznie pisać swój własny los.
reżyseria: Louis Leterrier; scenariusz: Travis Beacham, Beverley Cross; zdjęcia: Peter Menzies Jr.; muzyka: Craig Armstrong;

Trailer filmu „Starcie Tytanów 3D”

Wypowiedz się! Skomentuj!