Warszawa, 20 marca 2010 – Urodziny przyjaciółki i pożegnalny koncert Loli Lou – to największe atrakcje dzisiejszej nocy Jej Perfekcyjności. Obie imprezy trwać będą jednocześnie, stąd trans martwi się, czy uda się jej wpaść na obie.

Urodziny przyjaciółki to ważne wydarzenie – stąd też trans przeniosła obchody urodzin JejPerfekcyjnosc.blox.pl na sześć dni przed właściwym terminem. Zamiast świętować wczoraj, imprezę zorganizowała w minioną sobotę. Jak podkreśliła, obawia się, że nie wszyscy wspólni znajomi znajdą siłę na dwie wielkie imprezy dzień po dniu.

– Każdy miesiąc imprezowo planujemy z moją przyjaciółką dużo wcześniej – powiedziała. – Stąd też jeszcze w lutym zastanawialiśmy się jak rozwiązać ten problem. Udało się nam znaleźć rozwiązanie idealne, dlatego cieszę się, że dziś bawić się będziemy u niej w mieszkaniu.

Impreza zapowiada się naprawdę hucznie. Na niewielkiej w sumie powierzchni zgromadzić się ma kilkadziesiąt osób, które – tak jak JP – chcą cieszyć się z urodzin Pi i życzyć mu kolejnych szczęśliwych 365 dni.
Jeszcze więcej życzeń powodzenia i szczęścia na zdecydowanie więcej niż 365 dni złożą uczestnicy pożegnalnej imprezy Loli Lou, która dziś wieczorem po raz ostatni wystąpi w Polsce przed wyjazdem do Kapsztadu. Gwiazda przeprowadza się tam na stałe i w związku z tym zobaczenie jej na żywo w Polsce będzie niezwykle rzadkim wydarzeniem.

– Fanem Loli Lou jestem od wielu lat – wyznała Jej Perfekcyjność. – Strasznie będzie nam jej tu brakować, bo przy niej inne drag queen wypadają, moim zdaniem, marnie. Lola to prawdziwa gwiazda i nic dziwnego, że postanowiła wyjechać. To kolejny krok w jej karierze.

Drag queen występowała także tydzień temu w klubie Utopia w ramach swojej The Farewell Tour, podczas której promuje pożegnalny upominkowy album „Valediction”. Zdjęcia z tego wydarzenia Jej Perfekcyjność opublikowała na swoim fotoblogu tutaj.

Nagranie z ostatniego koncertu Loli Lou w klubie Utopia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!