Warszawa, 12 marca 2010 – „The Farewell Tour” powoli dobiega końca. Lola Lou da jeszcze tylko kilka koncertów przed opuszczeniem Polski na stałe. Dziś – ostatni występ gwiazdy w klubie Utopia.

Fani drag queen rozpaczają. Podobnie Jej Perfekcyjność, która od wielu lat należała do największych fanek Loli Lou. Ten moment musiał jednak nadejść – wokalistka od dawna zapowiadała już, że zamierza wyprowadzić się na stałe do Kapsztadu, spełnia swoją zapowiedź. Z tej okazji przygotowała płytę „Valediction” oraz pożegnalną trasę koncertową.

– Trochę nie wyobrażam sobie polskiej sceny drag bez Loli – komentuje Jej Perfekcyjność. – Od zawsze powtarzam (i będę się tej wersji trzymać), że inna drag queen w Polsce nie mogą się równać z Lolą Lou. To dla nas ogromna strata.

Trans podkreśla, że zdaje sobie sprawę z tego, że zarazem jest to wielka szansa dla samej Loli oraz jej męża Trevora, dlatego zamierza trzymać za nich kciuki oraz wierzyć w to, że gwiazda raz na rok-dwa wpadnie do Polski. Dzisiejszy występ Loli w Utopii symbolicznie zamyka współpracę z tym klubem. Drag queen występowała w Utopii rzadko, ale od samego początku jej istnienia. Przez jakiś czas prowadziła cykl imprez „Girls! Girls! Girls! The cab drag show”, w którym zapraszała gwiazdy z całego świata.
Przed koncertem Loli, Jej Perfekcyjność wybiera się do klubu Discrete, gdzie tego wieczoru odbędą się Połowinki Warszawskich Liceów. Na wydarzeniu zagra dj Edi Estebes. Trans namówiła na wyjście do klubu także swoich znajomych – Pi i Ku.

– Trudno ocenić, jaka będzie ta impreza – stwierdziła szczerze JP. – Klub jest bardzo sympatyczny, ale nie wiem jak sprawdzą się ludzie i muzyka. Pozostaje się przekonać i najwyżej żałować zmarnowanych 15 zł, jeśli coś pójdzie nie tak.

Jej Perfekcyjność podkreśliła, że piątek traktować będzie jak „dobry wstęp” do wydarzeń zaplanowanych na sobotę – wtedy bowiem odbyć się mają m.in. urodziny JejPerfekcyjnosc.blox.pl.


Plakat reklamujący Połowinki Warszawskich Liceów


Plakat informujący o występie Loli Lou w Utopii

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!