Koniec konferencji
Właśnie siedzę na konferencji, która powoli się
kończy. Dostałam kubeczek AGH i mogłam
go porównać z takim, jaki Grześ ma z UJ.
Dobrze, że wracam do Warszawy. To
już czas. Jadę na wspaniałą imprezę!
B4 Is Back u mojej przyjaciółki
Gacek a potem do Utopii :)
![]() |
| Kubek AGH (już mój) |
![]() |
| Kubek UJ (Grzesia) |
Wypowiedz się! Skomentuj!



Dodaj komentarz