Warszawa, 11 marca 2010 – Już ponad czterysta osób nie wstydzi się tego, że zna Jej Perfekcyjność i utrzymuje z nią kontakt za pomocą strony facebook.com/perfekcyjnosc. Sama trans banalizuje ten fakt i mówi, że „nic nie jest przesądzone”.

Ostatni raz o przekroczeniu „okrągłej” setki informowaliśmy 30 grudnia 2009. Od tamtej pory, co podkreśla JP, liczba osób, która w serwisie facebook.com zostaje jej „fanami” jest bardzo zmienna. Trans wielokrotnie mówiła już, że może zmienić się jednego dnia nawet o 10 osób „w górę” lub „w dół”.

– Nie przywiązuję do tego dużej wagi – powiedziała. – Choć, oczywiście, cieszę się, że są ludzie, którzy chcą mieć ze mną kontakt i wiedzieć na bieżąco co się dzieje w moim życiu. To miłe.

Profil Jej Perfekcyjności powstał 2 lipca 2009. Trans długo opierała się pojawieniu w serwisie facebook.com. Twierdziła bowiem, że jeśli idzie o social media, wystarcza jej na razie serwis grono.net. Tamten jednak powoli zaczyna obumierać i zauważalnym w polskim internecie trendem jest wzrost popularności facebooka kosztem grona.
Trans zapowiedziała jednak jakiś czas temu, że swój profil w grono.net usunie. Po tej zapowiedzi okazało się, że była ona… przedwczesna. W serwisie grono.net kwitnie bowiem życie samorządu studenckiego UW, w którym aktywnie uczestniczy JP. Stąd też profil został a nowe osoby dodają trans do znajomych także tam.

– Czasem narzekam na liczbę portali społecznościowych, jakie aktualnie mamy w sieci – zdradza Jej Perfekcyjność. – Ja wiem, że konkurencyjność to dobra sprawa, ale jednak czasem wolałbym, żeby było po prostu jedno takie miejsce w sieci, które załatwiałoby sprawę.

Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nie zdziwi ją, jeśli dziś liczba jej „fanów” znów spadnie poniżej 400 osób. My oczywiście życzymy, by tak się nie stało i by coraz więcej osób miało chęć i odwagę przyznać się do niej w serwisie facebook.com.


402 osoby są z JP na facebook.com

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!