Warszawa, 6 marca 2010 – Jordan Evane to gwiazda dzisiejszej imprezy w klubie Utopia. Z tej okazji Jej Perfekcyjność wraca z krakowskiej konferencji naukowej do stolicy.

Po dwudniowych trudach naukowych i imprezowej nocy spędzonej w Krakowie, trans wraca do Warszawy. Marzec rozpoczyna się bowiem na dobre imprezami z zagranicznymi gwiazdami. Pierwszą z nich jest Jordan Evane, który wystąpi dziś na Scandals Boutique w klubie Utopia. Od swoich najmłodszych lat Jordan Evane miał w sobie niezrównaną pasję muzyczną – dlatego też postanowił ostatecznie poświęcić się jej bez reszty.

– W muzyce Jordana słychać emocje – twierdzi Jej Perfekcyjność. – Jego utwory wydać się mogą nieco mroczne, ale to nie oznacza, że taki będzie cały jego set. Nie mogę się doczekać, by się o tym przekonać.

Jego utwór „1983” wyprodukowany dla BigBigSoundz Records spotkał się z ciepłym przyjęciem takich gwiazd jak Da Fresh, Thomas Gold, Marko, Miss Nine i wielu innych. We wrześniu 2009 skończył pracę nad kolejnym utworem dla tej wytwórni – „Need Love”. Piosenka była grana we francuskich radiach przez takich djów jak Antoine Clamaran, Keith Thompson, Jerry Ropero i wielu innych. Nic dziwnego, że wiele tygodni utrzymywała się ona na listach przebojów. Najnowszy jego utwór – „Lunatik” potwierdza tylko talent młodego artysty.
Bezpośrednio przed imprezą w klubie Utopia, Jej Perfekcyjność wybiera się na biforowe spotkanie z przyjaciółmi i znajomymi.

– To będzie doskonała rozgrzewka przed nocą, która i tak zapowiada się gorąco – zapowiedziała trans. – Wierzę, że także towarzyszący gwieździe dj Dudekk i dj Moondeck dadzą z siebie wszystko. To będzie wspaniała noc!

Jordan Evane gra progressive house z dobrze słyszalnym wpływem muzyki disco i techno. Dobry dobór oraz zaraźliwa wprost energia, jaka z niego bije sprawiają, że jest w tym momencie jednym z najbardziej obiecujących djów we Francji i na świecie.

Jordan Evane – Lunatik

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!