Warszawa, 27 marca 2010 – Jeszcze tylko do północy można wysyłać zgłoszenia na konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Szalone Serce”. Zabawę na swoim fotoblogu ogłosiła Jej Perfekcyjność.

Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na poniedziałkowy pokaz, który odbędzie się w kinie Atlantic. Wystarczy udzielić odpowiedzi na proste pytanie związane z… JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Dla osób, które choć trochę znają życie JP, zadanie powinno być banalnie proste.

– Życzę wszystkim powodzenia i oczywiście zachęcam do udziału! – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Wiem, że filmowe konkursy zawsze cieszą się dużą popularnością.

Film opowiada historię Bada Blake’a (Jeff Bridges), piosenkarza country w podeszłym wieku. Jego egzystencja to pasmo niepowodzeń. Nieudane małżeństwa, życie w trasie i whisky. Bad postanawia zrobić coś ze swoim życiem i prosi o pomoc młodą dziennikarkę, Jean Craddock (Maggie Gyllenhaal). Jean wkrótce odkrywa prawdziwe oblicze piosenkarza.

– Sam także wybiorę się na ten film – zapewnia trans. – Dlatego i Was zachęcam i zapraszam. Ja wezmę ze sobą kilkoro znajomych, więc mam nadzieję, że licznie będziemy się bawić.

JP czeka na odpowiedzi do północy. O zwycięstwie poinformuje jutro. Osoby, które wygrają zaproszenia, muszą odebrać je na pół godziny przed spektaklem.


Konkurs na fotoblogu Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!