Warszawa, 19 marca 2010 – Ponad 1461 dni temu powstał serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Dziś obchodzimy czwarte urodziny strony!

W ubiegłym roku stronę JejPerfekcyjnosc.blox.pl odwiedziło 50121 osób. To oznacza, że jej popularność cały czas rośnie, bo pobito w ten sposób ustanowiony rok wcześniej rekord oglądalności. Jak już zresztą informowaliśmy w styczniu, JejPerfekcyjnosc.blox.pl jest najprawdopodobniej najpopularniejszym trans-blogiem w Polsce. To, oczywiście, zasługa czytelników.

– To niesamowite, że aż tyle osób odwiedza tę stronę – skomentowała przebywająca w Krakowie na konferencji naukowej Jej Perfekcyjność. – Pozostaje mi cieszyć się z tego i zachęcać do kontynuowania.

Impreza urodzinowa z okazji czwartej rocznicy odbyła się w minioną sobotę w mieszkaniu Jej Perfekcyjności na warszawskiej Ochocie. Trans zaprosiła do siebie kilkanaście osób, które zjechały także spoza stolicy na tę uroczystość. Poza tortem, który był spodziewaną atrakcją wydarzenia, trans zaprezentowała swoją nową pracę „Różowy odbyt”, wywołując niemałe zamieszanie wśród obecnych. Fotorelację z wydarzenia zobaczyć można na fotoblogu Jej Perfekcyjności tutaj.
Od początku istnienia strony zmieniło się niemalże wszystko. Niezmienne pozostają tylko dwie rzeczy: ascetyczna szata graficzna oraz… główna bohaterka zamieszczanych tutaj informacji. Aktualnie na stronę wchodzić można także wpisując adres JejPerfekcyjnosc.pl. Od 2008 roku działa parodia serwisu, której główną bohaterką jest… Jej Performatywność. Informowaliśmy o tym tutaj.

W kwietniu 2009 autorzy serwisu zdradzili, jakie są najpopularniejsze słowa, których używają odwiedzający, by dostać się na stronę poprzez wyszukiwarkę. Tabelę z nimi prezentujemy poniżej:

Serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl powstał 4 lata temu – pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny. Jej głównym celem jest informowanie o życiu i działalności znanej trans Jej Perfekcyjności. Jedną z flagowych akcji jest Zapytaj Jej Perfekcyjność, dzięki której każdy może oczekiwać publicznej odpowiedzi na zadane trans pytania.
Od roku 2008 serwis jest także patronem medialnym Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.


Tak wyglądało zaproszenie na 4 urodziny serwisu

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!