Warszawa, 13 marca 2010 – Choć do rocznicy zostało jeszcze 6 dni, Jej Perfekcyjność dziś zaprosiła do siebie przyjaciół, znajomych i fanów, z którymi świętować będzie czwarte urodziny serwisu dedykowanego sobie. Zapowiada się wyśmienita zabawa.

Swoje przybycie na imprezę potwierdziło sporo spośród najważniejszych dla JP ludzi. Trans wysłała zaproszenie już jakiś czas temu i do wczoraj czekała na ostatnie informacje w sprawie obecności. Jak podkreśliła: oszacowanie tej liczby jest ważne ze względu na… tort.

– Muszę wiedzieć po prostu na co się przygotować, ile osób będzie go jadło – wyjaśniła. – Tak, wiem, że większość gości jest na diecie. Niemniej jednak nie wyobrażam sobie, że mogliby odmówić zjedzenia choć kawałka!

Trans nie zdradziła, jakie niespodzianki przygotowała na wieczór. Podkreśliła jedynie, że nie mają one dużego znaczenia, bo najważniejsza jest „dobra muzyka i dobry humor gości”. Potwierdziła za to, że nie spodziewa się prezentów urodzinowych, bo – jak twierdzi – istotniejsza od nich jest sama obecność bliskich jej osób. Impreza rusza w mieszkaniu JP na warszawskiej Ochocie około 22:30.
Po urodzinach większość gości wybiera się do klubu Utopia, gdzie tej nocy zagrać ma dj Micky Friedmann z Niemiec. Rezydent takich klubów jak Alegria w Nowym Jorku, Fly w Toronto czy 136° w Berlinie. Co zabawne, swoją karierę w stolicy Niemiec Micky rozpoczynał, gdy przyjechał, aby dołączyć do berlińskiego baletu jako solowy baletmistrz. Swoją karierę w balecie zakończył 6 lat temu, po czym przez swoją znajomość z Juniorem Vasquezem wkroczył za konsolety klubów w USA i zaczął swoją karierę djską, która szybko przeniosła sie poza granice Stanów.

– To może być naprawdę wspaniały finał nocy – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Micky Friedmann współpracuje z największymi i najbardziej znaczącymi dj-ami w Ameryce: Chus & Ceballos, Abel, Offer Nissim czy też Chris Cox.

Wszyscy podkreślają, że poza talentem muzycznym, dj jest osobą o godnej zazdroszczenia figurze i aparycji. I choć nie ma to dużego znaczenia dla jakości jego występu, to część gości liczy także na pozytywne doznania wizualne.


Podgląd zaproszenia na 4 urodziny JejPerfekcyjnosc.blox.pl


Plakat reklamujący występ Micky’ego Friedmanna w Utopii

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!