Warszawa, 1 lutego 2010 – Przed południem ostatecznie usunięto blogi w serwisie playmobile.pl – zniknął także fotoblog Jej Perfekcyjności. Trans jednak nie dała długo czekać na ujawnienie niespodzianki – pod adresem JejPerfekcyjnosc4.prv.pl działa już nowy fotoblog!

Jak zdradziła sama JP, przygotowywała się do tego od kilku dni, gdy zamieszczała wpisy w zlikwidowanym, ale i w nowym fotoblogu. Dzięki temu, nowy pamiętnik, który oficjalnie ruszył dzisiaj, zawiera także wpisy z ostatnich kilku dni. Trans bowiem jeszcze wczoraj wieczorem opublikowała ostatnie weekendowe wpisy w starym fotoblogu.

– Cieszę się na start nowego fotoblo – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Wiadomo, że szkoda mi trochę przeszłości i dotychczas zrobionych rzeczy, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Działam dalej i mam zamiar publikować kolejne zdjęcia korzystając z nowego narzędzia.

Nowy fotoblog znajduje się w serwisie blogspot.com, dlatego można na niego wejść także poprzez adres JejPerfekcyjnosc.blogspot.com.
Trans dokonała już pierwszych zmian – domyślny szablon bloga został zmieniony na biało-niebieski przypominający… facebook.com! Specjalnie dostosowany do potrzeb Jej Perfekcyjności ma sprawić, że dla wszystkich, którzy na co dzień korzystają z facebooka, nawigacja i oglądanie fotobloga będą nie tylko intuicyjnie proste, ale i przyjemne. Nowe zdjęcia będą, jak zawsze, pojawiać się prawie codziennie. W nowym fotoblogu nie ma jednak licznika zdjęć ani postów wstawionych przez trans.

– Operator Play nadal nie skontaktował się ze mną ani z innymi osobami, które chciały ocalić treść swoich blogów – zdradziła Jej Perfekcyjność. – Uważam, że to naprawdę niegrzeczne z ich strony i mam zamiar interweniować w tej sprawie. Na razie jednak zajmuję się dostosowywaniem mojego nowego fotoblo do moich potrzeb.

W nowym fotoblogu posty wyświetlane są, tradycyjnie, od najnowszego do najstarszego. Inny jednak jest tryb ich porządkowania – za pomocą bocznego menu można je przeglądać tygodniami, w jakich się pojawiły. Ma to ułatwić poruszanie się między sporą ilością nowej treści, którą każdego dnia wrzuca Jej Perfekcyjność. Na górze fotobloga znajdują się linki do innych serwisów związanych z Jej Perfekcyjnością. Wszystkie blotki można oczywiście komentować.


Tak wygląda nowy fotoblog Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!