Warszawa, 25 lutego 2010 – Dla JP to będzie dobre popołudnie. Nie dość, że Ma (jej Miłość Życia) zaprasza ją na obiad do siebie i swojego b.s.p.s., to jeszcze potem będzie relaksować się w towarzystwie przystojnego heteroseksualisty w kinie.

Po ciężkich dniach intensywnej pracy społecznej i naukowej – czas na odrobinę relaksu. Jej Perfekcyjność szykuje się powoli do ostatniego weekendu lutego i pierwsze zajęcia odstresowujące zaplanowała już dzisiaj. Wczesnym popołudniem zobaczyć się ma z Ma, którego nazywa swoją Miłością Życia oraz jego b.s.p.s. – wspólnie zaprosili ją do siebie na obiad.

– Każda okazja spotkania z Ma jest dla mnie powodem do radości – skomentowała JP. – Ten obiad zaplanowaliśmy z dużym wyprzedzeniem, ze względu na nasze napięte kalendarze. Tak się jednak złożyło, że widzieliśmy się jeszcze w poniedziałek na premierze „Dotkniętych”.

Czy zawsze ścielisz łóżko, wychodząc z domu? Czy zawsze budzisz się na tym samym materacu? Czy zawsze wiesz, dokąd zmierzasz i czego chcesz? – to pytania, jakie autorzy filmu „Niezasłane łóżka” stawiają widzą. Film jest opowieścią o dwóch młodych ludziach, którzy szukają swojego miejsca w świecie. Axl, Hiszpan, przyjeżdża do Londynu z nadzieją na odnalezienie swojego ojca, który zostawił go, gdy chłopak był dzieckiem. Vera, piękna Belgijka, została niedawno porzucona przez chłopaka i teraz próbuje odzyskać swoją wiarę w ludzi. Bohaterowie poznają się przypadkiem w jednym z londyńskich squatów, gdzie rozpoczyna się ich wspólna historia.
Do kina trans zabiera Pa, znajomego heteroseksualistę.

– Dobrze się dogaduję z Pa, a poza tym uważam, że jest atrakcyjną osobą – wyjaśniła Jej Perfekcyjność. – Wiem też, że w pewnych aspektach nasza wrażliwość jest podobna, więc często podobnie przeżywamy niektóre rzeczy i sytuacje.

JP wyraziła nadzieję, że mimo tak intensywnego tygodnia, będzie potrafiła się cieszyć zarówno z zaplanowanych na dzisiaj wydarzeń, jak i tych, które do końca tygodnia ma już od dawna umieszczone w swoim kalendarzu Google.


Plakat reklamujący film „Niezasłane łóżka”

Trailer filmu „Niezasłane łóżka”

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!