Warszawa, 8 lutego 2010 – Kolejne ułatwienie dla czytelników już działa. Nie chcesz codziennie zaglądać na JejPerfekcyjnosc.blox.pl i sprawdzać czy jest coś nowego? Nie przekonuje Cię technologia RSS? Zamów nasz newsletter.

To kolejna metoda, dzięki której można być na bieżąco z tym, co dzieje się na JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Dotychczas czytelnicy korzystać mogli przede wszystkim z kanału RSS. Cieszył się on sporą popularnością, jednakże ponieważ technologia RSS wciąż nie jest w Polsce bardzo popularna, wprowadzono mailing.

– Cieszę się, że także w ten sposób będzie można teraz być na bieżąco z serwisem – skomentowała Jej Perfekcyjność. – W świecie, w którym informacja jest podstawową wartością, wydaje się szczególnie istotnym, by ułatwiać do niej dostęp.

Twórcy serwisu stwierdzili, że poczta elektroniczna – mimo malejącej jej popularności – jest nadal sposobem, w jaki ludzie komunikują się w sieci najczęściej. Tym bardziej więc newsletter wydał się rozsądnym rozwiązaniem.
Osoby, które podadzą swój adres e-mail w odpowiednim polu – otrzymają wiadomość z linkiem potwierdzającym chęć jego otrzymywania. W każdej wiadomości, którą otrzymują osoby subskrybujące newsletter, pojawia się cała treść wiadomości publikowanej w JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Wszyscy, którzy otrzymywać będą newsletter – nie będą musieli wchodzić na stronę, by sprawdzać czy czytać treść wiadomości!

– Ważne, by ułatwiać ludziom życie – kończy krótko Jej Perfekcyjność. – Jeśli tak się dzieje, to jest to dobre. I cieszy mnie.

Aktualne wiadomości z JejPerfekcyjnosc.blox.pl pojawiają się także w kanale facebook.com/perfekcyjnosc. Po pojawieniu się nowej informacji, jest ona dość szybko linkowana w serwisie.


Wyszczególnione – kanał RSS i lista mailingowa

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!