Warszawa, 14 lutego 2010 – Czyżby z okazji walentynek Jej Perfekcyjność postanowiła zamknąć swoją galerię „Miłości Dnia”? Czy to dobry dzień na takie pomysły?

Trans uspokaja, że nie ma się czego obawiać. Galeria „Miłości Dnia” w serwisie facebook.com rzeczywiście została zamknięta. Stało się to jednak kilka dni temu i nie ma nic wspólnego z walentynkami, które obchodzone są dzisiaj. Okazało się bowiem, że JP osiągnęła… limit, jaki narzuca facebook.com.

– W każdym albumie założonym w serwisie można mieć maksymalnie 200 zdjęć – wyjaśnia. – Liczbę tę udało się nam osiągnąć 9 lutego i tego dnia album musiał zostać zamknięty. Jednakże to nie powód do obaw.

Dzień później Jej Perfekcyjność kontynuowała prezentowanie swoich Miłości Dnia a zdjęcia nowych postaci umieszczać zaczęła w nowo otwartym albumie ze zdjęciami. W ten sposób kontynuuje kontrowersyjną tradycję.
Jej Perfekcyjność podkreśla, że za dużo zabawy sprawia jej prezentowanie „kolejnych pięknych chłopców” w galerii, by miała tak łatwo pomysł ten porzucić. Także osoby, które śledzą stronę facebook.com/perfekcyjnosc zauważyły pewną zmianę. Wynika ona jednak po części z tego, że w swojej galerii Jej Perfekcyjność nazwała luty „miesiącem emo”.

– Jestem fanem pięknych chłopców, nie ukrywam tego – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dlatego chcę oddawać im wyrazy uwielbienia choćby w ten sposób, promując ich, dyskutując na ich temat…

Galeria „Miłość Dnia” istnieje już ponad pół roku. W ramach zabawy trans publikuje w serwisie facebook.com codziennie inną osobę, którą obdarza tym tytułem. Potem wszyscy trafiają do galerii, by można było do nich wracać. Okazuje się, że osoby, które chcą się w niej znaleźć i spełniają warunki niezbędne do tego, by być Miłością Dnia JP, mogą liczyć na to, że trans sama zrobi im zdjęcie. Choć, jak podkreśla JP, nie będą to fenomenalne fotki, bo robione będą prostym aparatem cyfrowym – ich jakość będzie zadowalająca do publikacji na stronie www.

O galerii Miłość Dnia pisaliśmy już w styczniu tutaj.


Nowa galeria Miłości Dnia


Zamknięta już galeria Miłości Dnia

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!