Warszawa, 5 lutego 2010 – Do końca karnawału został co prawda tydzień, ale już w ten weekend Jej Perfekcyjność ze znajomymi zamierza hucznie obchodzić jego zakończenie. Jutro uczci to na koncercie Laurenta Wolfa.

Weekend dla Jej Perfekcyjności zapowiada się więc imprezowo. Dziś rozpocznie go ze swoimi znajomymi na niewielkiej domówce, po której przeniosą się do klubu. Trans podkreśla, że pogoda nie sprzyja wciąż clubbingowi i dlatego odwiedza niewiele miejsc.

– Wolę w taką pogodę nie ryzykować nieudanej imprezy, dlatego chodzę do miejsc sprawdzonych – tłumaczy JP. – Mam jednak nadzieję, że lada dzień pogoda się nam poprawi i będę mógł spokojnie pochodzić, poodwiedzać, pobawić się w innych miejscach. Dla równowagi psychicznej.

Dlatego też trans w piątkową noc zamierza bawić się na imprezie „Revival ’80, ’90” w klubie Utopia. Dobrą zabawę przy charakterystycznych dźwiękach minionych dekad zapewniać będzie tam dj Sin.
To jednak sobota będzie kluczowa, jeśli idzie o zabawę w ten weekend. Jej Perfekcyjność zamierza odwiedzić znajomych, którzy zaprosili ją na parapetówkę. Czterech jej znajomych homoseksualistów Da, Ja, Ro i Gr wprowadziło się do mieszkania, które znajduje się w bliskim sąsiedztwie Jej Perfekcyjności. Trans nie mogła więc odmówić im swojego udziału w zabawie, jaką przygotowali. Impreza będzie jednak tylko preludium przed występem Laurenta Wolfa w klubie Utopia. Laurent Wolf to francuski DJ, który rozpoczął swoją karierę w 1992 roku, kiedy stał się jednym z głównych rezydentów legendarnego paryskiego klubu Le Queen. W połowie lat 90-tych zaangażował się w produkcję słynnych house’owych projektów House Train i House Scream.

– To będzie muzyczne wydarzenie miesiąca w Warszawie – ekscytuje się trans. – Laurent Wolf raz występował już w Utopii i była to impreza naprawdę maksymalna! Tym razem na pewno będzie równie dobrze.

Wiosną 2008 roku Laurent Wolf powrócił z nowym albumem „Wash my World” i wielkim hitem „No Stress”. Ukoronowaniem jego pasji i zamiłowania do muzyki electro house jest zwycięstwo w MTV World Music Awards i tytuł Najlepszego Dj’a 2008 roku! W Polsce Laurent wystąpił po raz pierwszy 21 lutego 2009 właśnie w Utopii.


Plakat reklamujący imprezę w UtopiiLaurent Wolf – No Stress (Live WMA 2008)

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!