Warszawa, 21 stycznia 2010 – Dokładnie trzy lata temu o 20:10 wystartował fotoblog JejPerfekcyjnosc4.prv.pl. Dokładnie zaś za 10 dni zostanie on usunięty przez administrację Playmobile.pl.

Wszystkie blogi hosotwane w serwisie playmobile.pl przestaną istnieć po 31 stycznia 2010 – taką decyzję podjęli właściciele i managerowie strony. To duże zaskoczenie, bo serwis – choć nie największy – cieszył się sporą popularnością, zwłaszcza wśród osób, które posiadają telefon w sieci Play. To właśnie ta sieć, akcją Nadchodzi4 zapoczątkowała prowadzenie fotobloga przez Jej Perfekcyjność.

– Najbardziej mnie cieszy to, że fotoblog stał się częścią nie tylko mojego życia – podkreśla. – Nie będę skromny i powiem szczerze, że często ludzie martwią się, jak wyjdą na moich fotkach, jak je podpiszę, co napiszę… To miłe, ale i bardzo odpowiedzialne zadanie.

I choć impreza z okazji urodzin zaplanowana jest dopiero na sobotę, trans zachęca do świętowania już dziś. Specjalny event w serwisie facebook.com jest spodobem na wyrażenie sympatii wobec dzisiejszych urodzin. Rok temu, impreza z okazji urodzin fotobloga została połączona z Floor-Sitting Party. W tym roku trans postanowiła oddzielić jedno od drugiego, by… mieć więcej okazji do zabawy. Podkreśla cały czas, że trwa karnawał i „trzeba z tego korzystać”.
Nie wiadomo, czy uda się treść fotobloga Jej Perfekcyjności ocalić – administratorzy playmobile.pl zapewniają, że pracują nad automatyzującym to zadanie rozwiązaniem. Inna możliwość nie wchodzi w grę – JP podkreśla, że ilość rzeczy zgromadzonych w jej profilu jest nie do ocalenia „gdyby robić to >na piechotę<„.

– Na początku to był obowiązek – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Organizatorzy akcji Nadchodzi4 nakazali nam publikowanie czegoś w naszych fotoblogach. Były nawet jakieś minimalne standardy dotyczące ilości tego, co mamy wrzucać. Jednak, gdy akcja się skończyła, obowiązku już nie było, ja chciałem kontynuować prowadzenie fotobloga.

Pierwsza notka „Jurek” jest wciąż dostępna w sieci. Od czasu jej publikacji o 20:10 miną dokładnie trzy lata. W tym czasie Jej Perfekcyjność dodała na fotoblogu ponad 10,5 tys. zdjęć i opublikowała je w blisko 2 tys. notek. Oznacza to, że w ciągu 1095 dni istnienia fotobloga, tans dodawała codziennie średnio 1,83 wpisu i 9,6 zdjęć.
Od dłuższego już czasu Jej Perfekcyjność jest posiadaczką najpopularniejszego pamiętnika w playmobile.pl. Statystyka, która dostępna jest na stronie, niezmiennie sytuuje ją na pierwszym miejscu wśród pozostałych użytkowników.

Najważniejsze daty z historii JejPerfekcyjnosc4.prv.pl:
15/01/2010 – Zamkną fotobloga Jej Perfekcyjności!
27/10/2009 – Jest 10 tys. zdjęć
27/05/2009 – Fotoblog JP najpopularniejszy!
21/01/2009 – Dwa lata fotobloga JP
19/10/2009 – Tysiąc wpisów na fotoblogu
25/02/2008 – Fotoblog w pierwszej dziesiątce!
21/01/2008 – Rok fotobloga
10/01/2008 – Uwolniony fotoblog
30/11/2007 – Fotoblog Jej Perfekcyjności – tylko dla dorosłych!
21/09/2007 – Zniknęły wpisy na fotoblogu


Z okazji trzeciej rocznicy powstał event w serwisie Facebook.com


Tak wygląda dziś fotoblog

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!