Warszawa, 1 stycznia 2010 – Po zabawie sylwestrowej – czas na podsumowanie. Jej Perfekcyjność opublikowała dziś animowaną opowieść o tym, jak wyglądał w jej oczach miniony rok 2009.


[filmik zobaczysz poniżej]

Filmik składa się z kilkuset zdjęć, które pojawiły się w przeciągu ostatnich 12 miesięcy w fotoblogu Jej Perfekcyjności. Teraz, złożone w całość stanowią pamiątkę po minionym czasie. Trans podkreśla, że wybór był bardzo trudny.

– Pamiętajmy, że w 2008 roku zrobiłem komórką nieco ponad 4 tys. zdjęć – zdradza. – Zdecydowana większość z nich znalazła się na JejPerfekcyjnosc4.prv.pl i została opublikowana. Wybranie tylko 5 proc. z nich to naprawdę wyzwanie.

Jej Perfekcyjność podkreśla, że chciała tymi zdjęciami oddać także hołd ludziom, którzy pojawili się w jej życiu w tym czasie. Część z nich już w zasadzie się w nim nie pojawia, jednakże przez pewien czas „stanowiła istotny jego element”. Trans zdradziła także, że miała duże problemy z udostępnieniem filmu w sieci i dlatego musiała szukać alternatywnego dla serwerów YouTube.com rozwiązanie. Ostatecznie jednak wszystko się udało przed północą.

– Nie wiem z czego wynikały problemy, ale pojawiały się permanentnie, więc musiałem coś wymyślić – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Wydawało mi się, że przyjęte rozwiązanie, choć nie idealne, jakoś się sprawdzi. Na szczęście ostatecznie wszystko dobrze się skończyło.

Filmik trwa niecałe 8 minut i składa się z sekwencji kilkunastu zdjęć poświęconych każdemu miesiącowi minionego roku. Pierwsze zdjęcie, jakie pojawia się w animacji zostało wykonane 1 stycznia 2009 a jedno z ostatnich – na dwa dni przed końcem roku. Animacji towarzyszy muzyka – piosenka „Last Forever” Normana Doraya, Tristana Garnera i Errola Reida w remiksie DBN.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!