Warszawa, 23 stycznia 2010 – Trzecie urodziny fotobloga Jej Perfekcyjności, będące zarazem pożegnaniem z nim obchodzone będą wieczorem w mieszkaniu trans. Swoje przybycie na skromną imprezę potwierdziło kilkanaście osób.

Na tydzień przed likwidacją fotobloga przez administrację serwisu playmobile.pl i dwa dni po trzeciej rocznicy powstania, Jej Perfekcyjność zaprosiła do siebie znajomych, przyjaciół i fanów, których zresztą czytelnicy doskonale znają z JejPerfekcyjnosc4.prv.pl. Mimo bardzo niskiej temperatury w stolicy Polski – pesymistyczne prognozy zapowiadają na dzisiejszą noc temperaturę odczuwalną -34 st. Celsjusza – trans nie przestaje się bawić.

– Nie straszne nam mrozy, śniegi i zła pogoda – cieszy się Jej Perfekcyjność. – To dla mnie bardzo ważny dzień i cieszę się, że znajomi postanowili spędzić kilka godzin ze mną. Chcę im jakoś wynagrodzić trud ruszenia się z domu w taką pogodę, mam nadzieję, że mi się to uda.

Już wiadomo, że trans dla swoich gości przygotowała Welcom Shots, czyli niewielką ilość wódki z sokiem cytrynowym. Jak podkreśliła, gdy „wejdą zziębnięci, to ich na pewno rozgrzeje na początek”. Gospodyni spędzić ma dzisiaj sporo czasu w kuchni, żeby dla każdego przygotować ciepły posiłek. Trans wyjaśniła, że bardzo lubi gotować dla innych i sprawia jej to dużo radości, a poza tym chce jakoś odwdzięczyć się przybyłym za poświęcenie.
Na dniach powinna także zapaść decyzja administracji blogów w playmobile.pl co do ich ewentualnego automatycznego przeniesienia do innego komercyjnego serwisu. „Ręczne” kopiowanie całej zawartości jest niemalże niewykonalne – Jej Perfekcyjność zgromadziła w swoim fotoblogu już ponad 10,5 tys. zdjęć i prawie 2 tys. wpisów. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

– Mam nadzieję, że blogi ocaleją – powiedziała. – Znajomi żartują, że na imprezie podzielimy się datami i każdy z obecnych będzie w niedzielę miał za zadanie zarchiwizowanie swojej przydzielonej części wpisów z JejPerfekcyjnosc4.prv.pl. To oczywiście nieprawda, ale miło, że inni przejmują się losem mojego fotoblo.

Impreza organizowana przez Jej Perfekcyjność, będąca zarazem urodzinami i stypą, ma charakter biforowy. Po niej goście przenieść się mają do klubów, by tam kontynuować zabawę. Jak podkreśliła trans – zapewne większość z nich trafi do Utopii. Dzisiejsza impreza ma być wstępem do kolejnych zabaw – Jej Perfekcyjność już jakiś czas temu zapowiedziała wstępnie, że pod koniec lutego odbędzie się kolejne Floor-Sitting Party.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!