Warszawa, 5 stycznia 2010 – Stali bywalcy fotobloga Jej Perfekcyjności już zauważyli drobne zmiany, jakie zaszły w jego wyglądzie. Trans w ten sposób powoli przygotowuje się do obchodów trzeciej rocznicy powstania JejPerfekcyjnosc4.prv.pl.

Zmiana polega na dodaniu pod każdym wpisem paska z linkami do innych serwisów, gdzie znaleźć można Jej Perfekcyjność. Ma to ułatwić odwiedzającym kontakt z Jej Perfekcyjnością oraz zwiększyć popularność pozostałych stron. Jednym kliknięciem można teraz przenieść się z fotobloga Jej Perfekcyjności na stronę JejPerfekcyjnosc.blox.pl, ale także do jej profilu w serwisie Facebook.com/perfekcyjnosc i jej bloga duzyFormat.blog.pl.

– Tak naprawdę chciałbym zmienić dużo więcej – stwierdza trans. – Niewiele jednak się da, jeśli idzie o możliwości serwisu Playmobile.pl, gdzie znajduje się fotoblog. Dlatego co jakiś czas zastanawiam się nad usamodzielnieniem i przeniesieniem fotobloga na swój serwer.

Póki co jednak, trans zastanawia się nad tym, jak ułatwić wszystkim gościom odwiedzającym stronę korzystanie z niej. Tym bardziej, że popularność zarówno fotobloga, jak i pozostałych stron z nią związanych stale rośnie. Niedawno donosiliśmy o tym, że profil w serwisie facebook.com subskrybuje już trzysetna osoba, gdzy kilka dni później ta liczba jest zdecydowanie większa. W związku z rosnącą popularnością pojawiają się coraz częściej akty cyber-wandalizmu na wszystkich stronach. Stąd wprowadzenie nowych zasad komentowania fotobloga, do których link znaleźć można także pod każdym wpisem.
JP zapowiedziała już wstępnie, że w weekend po 21 stycznia zamierza świętować trzecie urodziny JejPerfekcyjnosc4.prv.pl.

– To będzie skromny bifor u mnie w domu – zdradza. – Chcę zebrać kilka, może kilkanaście osób, bez których moje życie nie byłoby aktualnie tak barwne i bez których sam fotoblog byłby dużo uboższy. Ucieszę się, jeśli zechcą przyjąć moje zaproszenie.

Fotoblog Jej Perfekcyjności powstał 21 stycznia 2007. Aktualnie znajduje się na nim około 10,5 tys. zdjęć i blisko 2 tys. wpisów. Fotoblog od dawna jest niezmiennie najpopularniejszym w całej społeczności użytkowników Playmobile.pl.


Tak wyglądają linki pod każdą notką

Fotograficzne podsumowanie roku w serwisie JejPerfekcyjnosc4.prv.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!