Warszawa, 8 stycznia 2010 – Popularna galeria „Miłość Dnia” Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com rozwija się na całego. I nie chodzi tylko o codzienny wzrost liczby zdjęć w niej zamieszczonych.

Okazuje się bowiem, że coraz częściej trans zamieszczać zamierza w galerii zdjęcia osób, które zna osobiście. Trans podkreśla, że za każdym razem znajomy musi wyrazić zgodę i udostępnić odpowiednie zdjęcie. Dopiero wtedy Jej Perfekcyjność zamieszcza zdjęcie tej osoby w galerii i na swoim profilu facebook.com/perfekcyjnosc. Większość zdjęć przedstawia jednak modeli.

– Niestety, nie mam aż tylu pięknych znajomych, by móc każdego dnia zamieszczać zdjęcie innego – komentuje trans. – Ale cieszę się, że coraz częściej zgadzają się oni na to, by zostać moją Miłością Dnia. Mam nadzieję, że wiedzą, że z mojej strony to hołd im oddany i pewne wyróżnienie.

Dziś Jej Perfekcyjność umówiona jest nawet na… robienie zdjęć do galerii. Okazuje się, że osoby, które chcą się w niej znaleźć i spełniają warunki niezbędne do tego, by być Miłością Dnia JP, mogą liczyć na to, że trans sama zrobi im zdjęcie. Choć, jak podkreśla JP, nie będą to fenomenalne fotki, bo robione będą prostym aparatem cyfrowym – ich jakość będzie zadowalająca do publikacji na stronie www.

– Cenię piękno i chcę je promować – stwierdza trans. – Jeśli mogę robić to w ten sposób, to pozostaje mi się tylko cieszyć. Bo musicie wiedzieć, że ja naprawdę jestem zafascynowana tymi wszystkimi pięknymi chłopcami i mężczyznami, którzy się w tej galerii znajdują.

Miłością Dnia został nawet Ma, którego trans nazywa swoją Miłością Życia. Jak wyjaśniła po umieszczeniu go na swoim profilu oraz w albumie, tak naprawdę fascynacja jego osobą trwa już dużo dłużej i potrwa na pewno jeszcze długi czas. To, że znalazł się w galerii Miłość Dnia wynika tylko i wyłącznie z faktu, że… pozwolił trans na to.


Pierwsza strona galerii „Miłość Dnia”

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!