Warszawa, 30 stycznia 2010 – To ostatni dzień funkcjonowania fotobloga Jej Perfekcyjności. Zgodnie z zapowiedziami serwisu playmobile.pl, jutro wszystkie blogi w serwisie zostaną usunięte bezpowrotnie. Trans podkreśliła rozczarowanie postawą operatora.

Ostatnia doba funkcjonowania fotobloga rozpocznie się dziś o północy. Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że jeszcze jutro zamierza wstawić ostatnie zdjęcia „jak gdyby nic się nie działo”. Podkreśliła jednak, że jest „bardzo rozczarowana postawą Play”. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, playmobile.pl wciąż nie odezwało się do użytkowników, którzy wyrazili chęć przeniesienia treści blogów na inną platformę.

– Tyle nam obiecywano, tyle miało się wydarzyć… i nic – żali się Jej Perfekcyjność. – Byłem spokojny, bo wydawało mi się, że Play mówi poważnie o obietnicy przeniesienia blogów gdzie indziej. Na nszae głosy w tej sprawie czekali do 21 stycznia a potem mieli się do nas odezwać. I nic takiego się nie stało.

O sprawie pisaliśmy tutaj – serwis playmobile.pl zapowiedział użytkownikom w specjalnej wiadomości, że tym, którzy wyrażą chęć, ocalą blogi. Jej Perfekcyjność podkreśla, że nikt potem z nią się w tej sprawie nie kontaktował.
Oznacza to, że ponad 10,5 tys. zdjęć i blisko 2 tys. wpisów po ponad 3 lata istnienia fotobloga zostanie skasowanych. Trans nawet nie podejmowała próby archiwizacji – podkreśliła, że jest to fizycznie niemożliwe. Poza tym, jak wytłumaczyła, wszystkie zdjęcia posiada w oryginalnej, nie pomniejszonej wersji na swoim komputerze.

– To jednak nie to samo – powiedziała. – Na moim komputerze mam wiele rzeczy, co nie oznacza, że się nimi z innymi dzielę. A ze zdjęciami tak właśnie było, stały się własnością wielu ludzi, setek czytelników i czytelniczek. Szkoda, naprawdę szkoda.

Jej Perfekcyjność nie zdradziła jeszcze czy zamierza prowadzić dalej fotobloga w innym serwsie. Osoby bliskie jej twierdzą, że „na pewno coś planuje”. Sama trans nie potwierdziła tej informacji.


Fotoblog JejPerfekcyjnosc4.prv.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!