Warszawa, 24 stycznia 2010 – A na pewno jednym z najpopularniejszych. Jak donosi blox.pl, na którym znajduje się serwis informacyjny Jej Perfekcyjności, strona znalazła się w pierwszej 10 najczęściej odwiedzanych blogów w kategorii „Prasa i media”.

Zestawienie opracował blox.pl na podsumowanie roku 2009. Na stronie podsumowanie2009.blox.pl znaleźć można konkretne informacje dotyczące zamieszczonych na blox.pl stron. Okazuje się, że w kategorii „Prasa i media” JejPerfekcyjnosc.blox.pl znajduje się na 9 miejscu, za gigantami takimi jak kominek.blox.pl czy zjadamyreklamy.blox.pl.

– Myślę, że to powód do radości – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Moja skromna osoba rzeczywiście jakoś tam chyba zaistniała w Polsce i w sieci, więc cieszę się, że mimo panującej u nas homofobii i transfobii są ludzie, którzy patrzą na to wszystko inaczej.

Na stronie podsumowanie2009.blox.pl czytamy, że w 2009 roku założono na blox.pl 48.124 blogów i napisao 750.860 notek, do których dodano 1.558.636 komentarzy. Łącznie na blox.pl jest już 158.634 stron. W roku 2009 JejPerfekcyjnosc.blox.pl znalazło się wśród tysiąca najpopularniejszych w serwisie! W specjalnym zestawieniu na miejscu 839 znaleźć można tę stronę.

– Pozostaje tylko życzyć sobie i innym, by za rok było jeszcze lepiej! – skomentowała wynik JP. – Naprawdę uważam, że to ogromny sukces i przyznaję nieskromnie, że nie znam za wielu serwisów o osobach trans, które do tego są czytane przez ludzi spoza środowiska osób trans. Tym bardziej cieszę się, że jakoś tam przyczyniam się do walki o różnouprawnienie.

W marcu 2010 serwis JejPerfekcyjnosc.blox.pl obchodzić będzie swoje czwarte urodziny. Od samego początku strona jest miejscem agregującym informacje dotyczące Jej Perfekcyjności i będącym swoistym „centrum zarządzania” innymi miejscami z nią związanymi. Poza informacjami z jej życia i zapowiedziami najbliższych wydarzeń, znaleźć tu można linki do wszystkich stron z nią związanych, a także odnośniki do najnowszych wpisów z jej bloga oraz fotobloga.


Strona z podsumowaniem popularności kategorii „Prasa i media”

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!