Warszawa, 27 stycznia 2010 – Przedpremierowy pokaz filmu „Absolwentka” zaplanowała dziś zobaczyć Jej Perfekcyjność. Do kina zabiera ze sobą kilkoro znajomych w ramach swoich tradycyjnych zaproszeń.

Trans dość regularnie organizuje tego typu wyjścia, na które zabiera ze sobą coraz to inne osoby. Jak podkreśla, chce w ten sposób odwdzięczyć się swoim znajomym za to, że są z nią i partycypują jakoś w jej życiu. Nie inaczej jest i tym razem, gdy JP zabiera do kina m.in. Pi i jego b.s.p.s. Ku.

– Film nie jest na pewno wymagający intelektualnie – śmieje się. – Ale czasem na tego typu rzeczy też można pójść, żeby odpocząć, zrelaksować się, zresetować. Dlatego cieszę się, że udało mi się zabrać do kina aż 5 osób.

„Absolwentka” to komedia z bohaterką przebojowego serialu TV „Kochane kłopoty” Alexis Bledel w roli absolwentki college’u, która po zakończeniu nauki ponownie zamieszkuje z rodzicami do czasu, aż zdecyduje się, co chce robić w życiu. W pozostałych rolach: Michael Keaton („Batman”) i Carol Burnett (serial TV „Gotowe na wszystko”).
Komedia do kin wchodzi w piątek, jednakże już dziś specjalny przedpremierowy pokaz zaplanowano w Cinema City Arkadia.

– Trwa sesja i wiele osób bardzo się stresuje, także moi znajomi ze szkół ponadgimnazjalnych martwią się o wyniki podczas kończącego się właśnie semestru – tłumaczy trans. – Dlatego wierzę, że dla niektórych z nich takie sposoby relaksowania się są naprawdę dobre. Nie mogę, niestety, wziąć wszystkich, ale bardzo bym chciał.

Kolejne zaplanowane przez trans wyjście do kina – już za tydzień. Tym razem jednak JP zamierza wybrać się na ambitniejszy film „Lourdes”.


Plakat reklamujący film „Absolwentka”

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!