Warszawa, 30 grudnia 2009 – Już trzysta osób nie wstydzi się tego, że zna Jej Perfekcyjność. Mowa o tych, którzy w serwisie Facebook.com chcą być z nią na bieżąco i utrzymują z nią kontakt za pomocą strony facebook.com/perfekcyjnosc.

An jest trzysetną osobą, która kliknęła przycisk „Zostań fanem”. Profil JP powstał w serwisie 2 lipca 2009 – w momencie, gdy Facebook.com rozpoczynał swój marsz po zwycięstwo wśród portali społecznościowych w Polsce. Co prawda, nadal wyprzedzają go nasza-klasa.pl oraz grono.net, ale Facebook.com z miesiąca na miesiąc zmniejsza przewagę.

– Także w grono.net czy na MySpace.com ludzie także wciąż dodają mnie do znajomych – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Cieszę się z każdego takiego zaproszenia. A najbardziej chyba z tych, które dostaję od ludzi, których nie znam na żywo. Za każdym razem mam nadzieję, że to szansa na nową znajomość w świecie rzeczywistym.

Od 28 października można jeszcze łatwiej zostać znajomym/fanem Jej Perfekcyjności w Facebook.com. Zamiast dłuegiego adresu, który dawniej posiadał jej profil, wystarczy wpisać teraz tylko facebook.com/perfekcyjnosc, by przenieść się na odpowiednią podstronę.
Także Facebook.com jest miejscem, gdzie narodziły się parodie Jej Perfekcyjności – Jej Żalosność, Jej Puchatość, Jej Performatywność i Jej Rozwartość. Wszystkie e-postaci nawiązują w swojej działalności i na swoich profilach do pierwowzoru. Sama trans podkreślała, że jej zdaniem, dodanie do znajomych „jednej z innych Jej” jest de facto przyznaniem się także do tego, że zna się samą Jej Perfekcyjność. Od pewnego czasu jednak ludzie coraz mniej wstydzą się tego, że znają JP.

– Tak naprawdę te liczby nie mają dla mnie dużego znaczenia – zdradza Jej Perfekcyjność. – Wahania są czasem w ciągu dnia tak duże, że rano wstaję i mam 299 znajomych, by po południu było 5 mniej a potem znów wszystko wraca do stanu wyjściowego. Dziś jest 300 osób? To super, ale nie zdziwię się, jeśli za 5 minut będzie ich 290.

Trans dodała jednak, że po raz pierwszy w historii profilu udało się jej przekroczyć granicę 300 osób i dlatego cieszy się z tego prezentu na koniec roku. Dodała, że jeszcze dziś wszyscy znajomi/fani otrzymają od niej w serwisie skromne życzenia noworoczne.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!