Warszawa, 21 grudnia 2009 – To będą pierwsze Święta Jej Perfekcyjności w stolicy. Dlatego też dość dokładnie je zaplanowała.

Świętowanie trans rozpoczęła już dawno, poprzez udział w wielu spotkaniach świąteczno-noworocznych. W ciągu minionego tygodnia zaliczyła ich już 6. To nie koniec – już jutro w klubie Utopia weźmie udział w klubowym wieczorze wigilijnym, podczas którego zagrać mają rezydenci klubu: dj Moondeck i dj Nobis.

– Z racji tego, że całe moje życie od kilku lat kręci się wokół imprez i zabawy, nie ma sensu udawać, że w Święta będzie inaczej – zapowiedziała trans. – Chcę spędzić ten czas radośnie, inaczej niż przez ostatnie lata.

W tym roku po raz pierwszy w życiu Jej Perfekcyjność nie spędzi Świąt z rodziną w mieście, z którego pochodzi. Jak podkreśla trans, decyzja o tym leży po jej stronie – w związku z „zawirowaniami” jakie mają miejsce na linii JP-rodzina. Trans stwierdziła, że nie chce innych i siebie stawiać w trudnej sytuacji, więc zdecydowała o pozostaniu w Warszawie.
Wigilię oraz Święta spędzi z Mi, swoim współlokatorem. We dwójkę zaplanowali dość szczegółowo ten czas – łącznie z przygotowanymi potrawami i godzinami rozpoczęcia i zakończenia posiłków świątecznych. Jak podkreśliła trans, na razie nie jest w stanie powiedzieć czy podczas tych dni pojawi się u nich ktoś jeszcze.

– Zamierzam przede wszystkim odpocząć – deklaruje. – Gdy wszyscy będą zajęci szałem świątecznych zakupów a potem spożywania tychże, ja będę mieć nareszcie czas na nic-nie-robienie. Nie mogę się tego doczekać.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że zjawi się zarówno pierwszego jak i drugiego dnia Świąt w warszawskich klubach. Okazuje się, że ich oferta na te dni jest dość bogata i jest z czego wybierać. Trans ogłosiła także, że zamierza urządzić sobie „kilka dni” bez odbierania niektórych telefonów komórkowych oraz bez sprawdzania poczty e-mail.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!