Warszawa, 12 grudnia 2009 – Pracowita i imprezowa noc zapowiada się dziś w życiu Jej Perfekcyjności. Najpierw wywiad w Capitolu, potem zabawa w Utopii.

Jej Perfekcyjność noc rozpocznie w klubie Capitol, gdzie dziś w nocy w ramach trasy ESKA Live RMX presents Mentos Pure Fresh Nights zagra Miss Divine z wytwórni Defected In The House. Ta brytyjska djka znana jest głównie za sprawą swojej energii oraz niezwykle charyzmatycznej interpretacji muzyki house. Mimo młodego wieku grała w liczących się klubach Miami, Barcelony, Berlina, Londynu, czy Ibizy.

– Spotka mnie przyjemność porozmawiania z Miss Divine sam-na-sam – zdradza Jej Perfekcyjność. – Poproszono mnie o przeprowadzenie wywiadu z gwiazdą i na tę propozycję chętnie przystałem. Rozmowa z ciekawymi ludźmi zawsze jest okazją do nauczenia się czegoś, poznania innych narracji.

Gwiazda nocy organizuje również autorskie imprezy charytatywne na rzecz walki z rakiem piersi.
Finałem nocy będzie impreza w klubie Utopia w ramach cyklu „So, Happy In Paris?” w ramach którego zagrać ma twórca tych imprez dj Michaël Canitrot. Towarzyszyć mu będzie wokalista MC Adrian. „So, Happy in Paris?” to międzynarodowa seria imprez, których motto brzmi: „Bez ograniczeń!”. Cykl miał swoje początki w legendarnych paryskich klubach – Queen i Mezzanine de l’Alcazar. Z czasem wykroczył jednak daleko poza granice Francji, docierając do lokali w tak różnych zakątkach świata, jak Tokio czy Miami. Stanowi wyjątkowo kolorową mieszankę muzycznych stylów i sposobów podchodzenia do muzyki.

– W Utopii Canitrot gościł już kilka razy w ciągu ostatnich kilku lat i za każdym razem imprezy te wypadały fantastycznie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Na pewno tak samo będzie dzisiaj. Już nie mogę się doczekać!

Trans zapowiedziała, że w Capitolu zjawi się około północy, zaś do Utopii dotrze około godziny 1:30. JP potwierdziła także, że zastanawia się nad udaniem się na niedzielną imprezę studencką, na którą została zaproszona. Na razie jednak nie potwierdza swojego przybycia.


Jedno ze zdjęć dja Michaëla Canitrota promujące cykl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!