Warszawa, 16 grudnia 2009 – To już jutro – słynne korale zerwane Jej Perfekcyjności przez Dodę zostaną zlicytowane na aukcji charytatywnej. W ten sposób trans wspomoże akcję zbiórki pieniędzy na Dom Małego Dziecka nr 15.

Aukcję organizują studenci Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Kwoty, jakie mają być zebrane nie będą na pewno należały do największych, choć jeden z pomysłodawców akcji powiedział, że ma nadzieję na osiągnięcie za plastikowe korale JP nawet 100 zł. Wśród przedmiotów zgromadzonych przez organizatorów znaleźć można kilka skarbów – m.in. podręcznik do socjologii z początku XX wieku. Jego wartość antykwaryczna to kilkaset złotych.

– Zaszczytem jest dla mnie możliwość wzięcia udziału w tej aukcji – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Strasznie się cieszę, że studenci socjologii wpadli na pomysł i poprosili mnie o przekazanie korali. Z bezużytecznej pozostałości po biżuterii staną się teraz może czymś, co niesie dobro. Jestem tym bardzo podekscytowany.

Główną część licytowanych rzeczy stanowić będą przekazane przez wykładowców pamiątki, książki i inne przedmioty związane z socjologią jako nauką. Aukcja odbędzie się w ramach Wigilii, jaką organizują sobie tego dnia członkowie społeczności akademickiej w Instytucie Socjologii. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 17 grudnia o godzinie 13:00. W aukcji mogą brać udział także inni zainteresowani. Zaplanowano ją w sali wykładowej na parterze w budynku przy ulicy Karowej 18.

– Udział w aukcji mogą wziąć wszyscy, dlatego zapraszam i zachęcam! – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Wiadomo, że tak naprawdę nie chodzi o to, co się kupi, tylko o fakt, że w ten sposób można pomóc dzieciakom. Do tego wszystkich zachęcam!

Korale były jednym z głównych wątków w sprawie kłótni Jej Perfekcyjności i Dody w klubie Utopia. Według relacji świadków, jak i samej JP, Doda zerwała korale z szyi trans, co rozpoczęło zamieszanie i walkę w VIP roomie klubu. O sprawie pisały największe portale plotkarskie – pudelek.pl, kozaczek.pl i inne. Znana psuedogwiazda internetu Gracjan Roztocki nagrał piosenkę poświęconą koralom JP pod tytułem „Plastikowe korale”.


Słynne zerwane korale przekazane na aukcję


Strona aukcji w serwisie facebook.com

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!