Warszawa, 2 grudnia 2009 – Zerwane przez Dodę plastikowe korale Jej Perfekcyjności trafią na aukcję charytatywną. Tak przynajmniej twierdzą źródła zbliżone do trans.

Mimo zniszczenia przez Dodę słynnego już naszyjnika Jej Perfekcyjności, korale powracają. Okazuje się, że nie zniszczono ich na tyle, by do niczego się już nie nadawały. Dzięki rozgłosowi, jaki zyskały, mogą stać się czymś więcej niż kupą plastiku. Studenci kojarzeni z Jej Perfekcyjnością donoszą, że korale trafić mają na licytację charytatywną.

– Mogę jedynie potwierdzić, że pojawiła się taka idea – stwierdza trans. – Ostateczne decyzje jednak jeszcze nie zapadły, więc nie wiem jak to będzie.

Aukcja odbyć się ma podczas jednego ze spotkań świątecznych, na które wybiera się Jej Perfekcyjność. W tym roku studenci Instytutu Socjologii UW postanowili bowiem poza tradycyjnym dzieleniem się opłatkiem i wspólnym jedzeniem przygotowanych na ten dzień posiłków, pomóc także potrzebującym. Dochód z aukcji charytatywnej przekazany ma być na Dom Małego Dziecka nr 15. Podczas aukcji licytowane będą przede wszystkim przedmioty przeznaczone przez wykładowców Instytutu Socjologii UW. 
Wigilia studentów zaplanowana jest na 17 grudnia na godzinę 11:30 w budynku Instytutu Socjologii UW przy ulicy Karowej.

– Bardzo lubię te świąteczne spotkania i z chęcią się na nich zjawiam – powiedziała trans. – Atmosfera jaka na nich panuje i pomysł, jaki na nie mają studenci IS bardzo mi odpowiada. Będę tam zatem i w tym roku.

O zajściu, w którym główną rolę grały korale Jej Perfekcyjności pisały jakiś czas temu wszystkie portale plotkarskie. Pierwszy o sprawie doniósł pudelek.pl – pisaliśmy o tym tutaj a kilka dni później rozwijał temat o czym napisaliśmy tutaj. Trans zajęła się całą sprawą w oświadczeniu, które opublikowaliśmy w formie video tutaj.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!