Warszawa, 5 grudnia 2009 – „Plastikowe korale” to nowy hit Gracjana Roztockiego. Piosenka opowiada o zajściu w klubie Utopia, podczas którego Doda zerwała trans korale i zaatakowała ją.

Autor piosenki tym razem poszedł na łatwiznę i nie nagrał do niej teledysku, tylko skompilował swoje wcześniejsze videonagrania w jedno większe. Piosenka, nagrana w typowym dla niego stylu. Słowa opowiadają o tym, jak udana impreza została zakłócona przez bójkę i awanturę oraz o tym do jakich w związku z nią zniszczeń doszło.
Nonsensopedia pisze o Gracjanie:

kompozytor, wokalista, didżej, raper, kucharz, malarz, poeta, internetowa gwiazda YouTube. Ukończył studia na kierunku cukiernik-ekshibicjonista. Ma bardzo miły damski głos, jak na niego przystało. Został zauważony przez MediaMarkt, który wziął go do swojej reklamy, by pokazać dla kogo ów sklep nie jest stworzony. 
Znany ze swych energicznych bitów, do których śpiewa z idealnym wyczuciem rytmu. Jako kucharz zrobił furorę nagrywając poradniki z przepisami na wielkanocne dania, m.in. gotowane jajka i ciasto dobre jak Głogów.

Jej Perfekcyjność o piosence „Plastikowe korale” dowiedziała się przypadkiem – ktoś podesłał jej linka. Trans podkreśla, że utwór jest dla niej kompletnym zaskoczeniem oraz że dał jej dużo radości.
Zerwane korale JP będzie można wylicytować na aukcji charytatywnej już 17 grudnia w Instytucie Socjologii UW. Dochód przeznaczony będzie na Dom Małego Dziecka nr 14 w Warszawie.

/pudelek.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!