Warszawa, 7 grudnia 2009 – Słynne zerwane korale zostaną dziś przekazane organizatorom aukcji charytatywnej. W ten sposób Jej Perfekcyjność wspomoże akcję zbiórki pieniędzy na Dom Małego Dziecka nr 15 mieszczącego się przy ulicy Nowogordzkiej w Warszawie.

Aukcję organizuje samorząd studentów Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Kwoty, jakie mają być zebrane nie będą na pewno należały do największych, jednakże wśród przedmiotów zgromadzonych przez organizatorów znaleźć można kilka skarbów. Główną część licytowanych rzeczy stanowić będą przekazane przez wykładowców pamiątki, książki i inne przedmioty związane z socjologią jako nauką.

– Te moje korale mogą dziwnie przy tym wszystkim wyglądać – martwi się Jej Perfekcyjność. – Ale skoro studenci chcieli je mieć i poprosili mnie o nie, to nie odmówię. Po pierwsze dlatego, że cel jest szczytny, a po drugie dlatego, że jestem z socjologią blisko związany.

Aukcja odbędzie się w ramach Wigilii, jaką organizują sobie tego dnia członkowie społeczności akademickiej w Instytucie Socjologii. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 17 grudnia o godzinie 13:00. W aukcji mogą brać udział także inni zainteresowani. Zaplanowano ją w sali wykładowej na parterze w budynku przy ulicy Karowej 18.
Samorząd studencki zaprasza wszystkich do udziału, zwracając uwagę na nietypowy charakter licytacji oraz na szczytny cel, na jaki przekazane zostaną pieniądze.

– Oddaję je bez żalu i mam nadzieję, że rzeczywiście uda się jakąkolwiek kwotę za nie osiągnąć – wyznała Jej Perfekcyjność. – Kosztowały mnie 12 zł a zamieszanie, jakie wywołały i cała afera z nimi związana już mnie męczą. Dlatego mam nadzieję, że zyskają nowe znaczenie dzięki tej aukcji.

Korale były jednym z głównych wątków w sprawie kłótni Jej Perfekcyjności i Dody w klubie Utopia. Według relacji świadków, jak i samej JP, Doda zerwała korale z szyi trans, co rozpoczęło zamieszanie i walkę w VIP roomie klubu. O sprawie pisały największe portale plotkarskie – pudelek.pl, kozaczek.pl i inne. Znana psuedo gwiazda internetu Gracjan Roztocki nagrał piosenkę poświęconą koralom JP pod tytułem „Plastikowe korale”.

Zerwane korale JP
Zerwane korale JP

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!