Warszawa, 4 grudnia 2009 – Imprezy, konferencje, spotkania, pokazy filmowe – takie wydarzenia na nadchodzące trzy dni zaplanowała sobie Jej Perfekcyjność. Trans chce po powrocie do Warszawy „odbić sobie” miniony weekend, który spędziła w Krakowie.

Dla Jej Perfekcyjności zapowiada się naprawdę intensywny czas.
Dj Licky i dj Nobis będą jednymi z wielu gwiazd, które wezmą udział w piątkowej imprezie w klubie HotL. Tego wieczoru kupić będzie można specjalny set muzyczny przygotowany na święta przez klub. Mikołajkowy event ma być okazją do zbierania maskotek dla dzieci z domu dziecka. Na imprezie pojawić się ma także Jej Perfekcyjność, która chce wziąć udział w zabawie.

– Tym bardziej, że coraz częściej krążą plotki o tym, że HotL kończy swoją działalność – powiedziała trans. – Nie wiem czy to prawda, ale lepiej dmuchać na zimne. Poza tym obu djów bardzo cenię i z przyjemnością pobawię się przy ich setach.

Noc zakończy się dla niej najpewniej w klubie Utopia na imprezie Revival ’80, ’90, na której zagra dj Energy.
Także sobota zapowiada się intensywnie. Jej Perfekcyjność pojawi się na kolejnym evencie, który zaplanowali organizatorzy Festiwalu Tęczowych Rodzin. Dyskusja, którą zaplanowano na godzinę 17:30, dotyczyć ma związków partnerskich w Polsce. Wezmą w niej udział członkowie z Grupy Inicjatywnej ds. związków partnerskich, m.in. Yga Kostrzewa, Krystian Legierski i Mariusz Kurc. Sama trans wielokrotnie wypowiadała się już przeciw związkom. Jeden z jej felietonów na ten temat przeczytać można w portalu GayLife.pl tutaj. Wieczorem trans wybiera się znów na imprezę. W klubie Utopia na „Scandals Boutique” zagrać mają dj Moondeck, dj Tofu i dj Licky. JP nie potrafiła jeszcze powiedzieć, czy planuje jakąś imprezę czy spotkanie biforowe tego wieczoru. Jak wyjaśniła, decyzja w tej kwestii zapadnie najpewniej dziś wieczorem.

– Muszę poimprezować, zdecydowanie – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Mam naprawdę dużą potrzebę poszaleć. Po tygodniu w Oświęcimiu, weekendzie w Krakowie i moich problemach z komputerem, chcę odreagować.

Jej Perfekcyjność także w niedzielę zaplanowała udział w pokazie filmu „Transparent”, który w ramach Festiwalu Tęczowych Rodzin odbyć się ma w siedzibie „Krytyki Politycznej” przy Nowym Świecie 63. Film to dokument opowiadający historię rodziców transpłciowych i ich niewidoczności w społeczeństwie amerykańskim. Film został w roku 2006 okrzyknięty jednym z Ten Must-See Gender Documentaries.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!