Oświęcim, 26 listopada 2009 – To już w zasadzie pewne. Jej Perfekcyjność w sobotę wieczorem odwiedzi Kraków, by spędzić tam imprezową noc.

Decyzja zapadła dopiero dzisiaj. Jeszcze do wczoraj wydawało się, że trans nie zdecyduje się opuścić całego weekendu w Warszawie. Tym bardziej, że tej nocy w klubie Utopia swoje urodziny obchodzić będzie dj Moondeck. Teraz jednak informacja potwierdziła się. Do Jej Perfekcyjności dołączyć ma tej nocy jej znajomy Pi, który zresztą wpłynął na ostateczną decyzję trans.

– Mam nadzieję, że spędzimy tam udaną noc – zapowiedziała JP. – Początkowo miałem nadzieję, że dołączy do mnie moja Miłość Życia, ale okazuje się, że nie ma takiej możliwości. Dlatego też chciałem wracać jednak do Warszawy.

Jej Perfekcyjność przybędzie w sobotę do Krakowa prosto z Oświęcimia, gdzie przebywa na tygodniowym seminarium naukowym. Zakończeniem seminarium ma być właśnie zwiedzanie Krakowa, po którym uczestnicy mają możliwość powrotu do Oświęcimia. Trans zapowiedziała jednak, że nie widzi sensu powrotu, bowiem cały merytoryczny program zamknie się już w piątek wieczorem.
Impreza w Krakowie będzie w zasadzie pierwszą wizytą Jej Perfekcyjności w tamtejszych klubach dla osób niehteroseksualnych. JP zapowiedziała, że nie wie jeszcze jakie dokładnie miejsca odwiedzi, ale podkreśliła, że zda się na opinię znajomych z Krakowa.

– Mieszkania użycza mi Gr, który dwa dni wcześniej wylatuje do Las Vegas – zdradza trans. – Szkoda, bo z chęcią i z nim bym się pobawiła. Mam jednak obiecane, że widzimy się w drugi weekend grudnia w Warszawie.

Jej Perfekcyjność do Warszawy wróci w niedzielę około 13. Tego samego dnia niecałą godzinę później weźmie udział w spotkaniach związanych z pierwszym posiedzeniem Parlamentu Studentów UW kadencji 2009/2010 zaplanowanym na poniedziałek. Jako Marszałka, Jej Perfekcyjność poprowadzi to posiedzenie aż do momentu wyboru nowego Prezydium.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!