Warszawa, 15 listopada 2009 – Ponad 200 osób śledzi już Jej Perfekcyjność dzięki serwisowi Facebook.com. Dzisiaj liczba „fanów” JP przekroczyła okrągłą liczbę dwóch setek.

Profil trans znaleźć można pod adresem facebook.com/perfekcyjnosc od niedawna. Wcześniej wejście na profil było bardziej skompikowane i wymagało znajomości długiego adresu. Po ułatwieniu dostępu do profilu oraz po „Dodaferze”, popularność JP w facebook.com wzrosła.

– Dobrze, że ludzie wiedzą, że mogą mnie dodawać do swojego profilu – powiedziała trans. – Tym bardziej, że od dawna na facebooku dostępne są profile parodiujące mój, jak Jej Żalosność czy Jej Rozwartość.

Rzeczywiście, 27 września informowaliśmy o pojawieniu się kolejnego sobowtóra-prześmiewcy trans w informacji „Kolejna postać-sobowtór na facebook.com„. Pierwsza jednak w serwisie pojawiła się Jej Żalosność, o czym pisaliśmy 6 lipca w informacji „Anty-fani na Facebook.com? Pojawiła się Jej Żalosność„.
Sama Jej Perfekcyjność z uwagą śledzi wszystkie pojawiające się pastiże jej osoby i zawsze wspiera je całym sercem. Dzięki niej Jej Żalosność doczekała się prostego adresu JejZalosnosc.prv.pl. O losach prześmiewców informowaliśmy ostatnio 30 sierpnia w wiadomości „Performatywność, Żalosność, Puchatość – co słychać u naśladowców JP„.

– Dobrze, że się to wszystko jakoś kręci – skomentowała JP. – Cieszę się, że są ludzie, którzy chcą być ze mną jako tako w łączności a poza tym nie wstydzą się tego. Wiem, że środowisko samorządowe na UW wciąż ma z tym problem, ale liczę na to, że to kwestia czasu.

Fanów Jej Perfekcyjności w facebook.com przybywa. Wynika to nie tylko z faktu nagłaśniania samego istnienia profilu, ale także z rosnącej popularności samego facebooka, jako miejsca, w którym warto założyć sobie profil.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!