Warszawa, 21 listopada 2009 – Występ Antoine Clamaran i jego wokalistki Annie C w klubie Utopia będzie dla Jej Perfekcyjności imprezą pożegnalną. Bezpośrednio po jej zakończeniu, o godzinie 6:15 wyjeżdża na tydzień do Oświęcimia.

Impreza zapowiada się smakowicie – bardzo rzadko bowiem dj Clamaran występuje gdzieś na żywo ze swoją wokalistką. Annie C doskonale znana jest przede wszystkim z hitu „Reach for the stars” – drugiego singla z ostatniej płyty Antoine Clamarana. DJ, autor oraz producent zyskał znaczącą pozycje na scenach klubowych całego świata. Jego imię znane nam od 20-stu lat symbolizuje talent, sukces oraz uniwersalny i charakterystyczny tylko dla niego sposób gry.

– Przyznaję, że na ostatniej imprezie z Antoine Clamaran bawiłem się fantastycznie! – cieszy się JP. – Mam nadzieję, że tym razem będzie co najmniej tak samo dobrze i szalenie.
Impreza potrwa od 23 do wczesnych godzin rannych. Trans zapowiedziała, że klub opuści około 5 rano z powodu swojego wyjazdu.

Antoine Clamaran jest pionierem i ambasadorem francuskiej sceny housowej, a jego diaboliczne sety zdobywają ogromne uznanie wśród klubowiczów na całym świecie. Jego eklektyczny styl charakteryzujący się mocnymi i buntowniczymi bitami zagrzewa do zabawy miliony fanów. W 1992 Clamaran ożywiony pragnieniem produkowania, wraz z Laurentem Pautrat`em stworzył swój pierwszy kawałek „I’ve got music in me” jako 400hz, który zapowiedział go jako obiecującego francuskiego producenta. Jego pierwsze produkcje pod własnym nazwiskiem „Do the funk”, „Get Up,” i „After” to klasyka popularnego stylu french filtered house. Antoine Clamaran występuje w MIX CLUB i każdego tygodnia prezentuje nowy set w FG DJ RADIO i RTS. Stworzył i promuje swoja własną linie akcesoriów DJ’skich. Otworzył również w Bastylii swój własny sklep dedykowany muzyce house.

– To będzie mocny akcent na zakończenie trudnego tygodnia – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Idealny i wymarzony. Wierzę, że impreza uda się na maksa i że wyjdę z klubu padnięty. Potem pośpię chwilę w pociągu.

Antoine Clamaran współpracuje z klubem Utopia od 2003 roku. Od kilku lat jest także jego rezydentem i pojawia się przynajmniej raz do roku, by zagrać swój set w ramach Special Residents’ Night. Dzisiejsza impreza jest jednak umiejscowiona w cyklu Scandals Boutique.


Plakat reklamujący imprezę w Utopii

Antoine Clamaran feat. Annie C „Reach for the stars”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!