Warszawa, 1 listopada 2009 – Jest oświadczenie Jej Perfekcyjności w sprawie tekstów w serwisach pudelek.pl i kozaczek.pl. W swoim kanale YouTube.com/JejPerfekcyjnosc trans zamieściła wyjaśnienia i sprostowanie.

[more]

Treść wypowiedzi JP:

Witajcie, tu Jej Perfekcyjność.
Zgodnie z obietnicą, tak jak obiecałam, w niedzielę wieczorem mam dla Was kilka słów do powiedzenia w związku z tym, co dzieje się w ciągu ostatnich dwóch dni na portalach pudelek.pl i kozaczek.pl… oraz generalnie w internecie a co dotyczy mojej osoby.
No więc po pierwsze chcę powiedzieć, że sytuacja opisana na tych stronach rzeczywiście miała miejsce, tzn… Byłam wplątana w taką nieprzyjemną… nieprzyjemne zajście z panią Dodą. To jest pierwsza rzecz. Druga rzecz jest taka, że rzeczywiście nie wiedziałam, o tym, że jest to Doda. Ale też nie miało to dla mnie dużego znaczenia w tamtym momencie. To tak na początek.
Druga rzecz jest taka, że chcę przede wszystkim zaprzeczyć plotkom nieprawdziwym, które się pojawiają – tzn. po pierwsze wcale to a wcale nie był osobą, o której mowa w tekście fryzjer Marcin (który jest zresztą moim znajomym i którego pozdrawiam), a który został niechcąco jakoś wmieszany w to wszystko, za co go przepraszam. Przepraszałam go zresztą już nie raz. Drugą rzeczą jest to, że nieprawdą jest jakobym pisała jakieś negatywne rzeczy na temat drag queen Dżagi i jej urodzin, na których miałam przyjemność być w klubie Toro. To oczywiście nieprawda, można to sprawdzić na moim fotoblogu czy na blogu. Więc absolutnie muszę temu zaprzeczyć.
Kolejna sprawa, której muszę zaprzeczyć to, że jestem transwestytą. To nieprawda. Jestem oczywiście osobą trans i się tego nie wstydzę, ale na pewno nie transwestytą. Chociaż nazywanie mnie w ten sposób nie jest dla mnie obraźliwe. To może jest akurat najmniej istotne jak nazywają mnie jakieś portale.
Kolejna sprawa jest taka, że chcę bardzo serdecznie przeprosić za całą sytuację, to znaczy za to, jak zareagowałam w klubie Utopia tydzień temu w sobotę. Bo rzeczywiście, chociaż nieprzyjemnie mnie potraktowano, to ja powinnam była zachować się trochę lepiej. Ja tego nie zrobiłem, dlatego przepraszam.
I ostatnia rzecz, na którą chcę zwrócić uwagę jest taka, że całe to zamieszanie jest moim zdaniem w ogóle niepotrzebne i nie chciałabym, żeby to jakoś rzutowało na zdanie innych na mój temat czy na temat pani Dody. Natomiast chcę też tak pół-żartem, pół-serio podziękować pudelkowi za promocję. Bo z tego co wiem, na stronach internetowych, z którymi mam jakiś-tam związek czyli jejperfekcyjnosc.blox.pl czy na moim blogu, czy na fotoblogu odwiedzalność wzrosła tak, że właściwie miesięczny normalny limit został wyrobiony w ciągu 2 dni. Za co właściwie dziękuję.
No i mam nadzieję też, że wszyscy ci, którzy jakoś-tam sympatyzują ze mną, solidaryzują się i pozdrawiają mnie w różnych momentach też zrozumieją dlaczego tak a nie inaczej postępuję teraz. No i zrozumieją też przyczyny mojego zachowania tydzień temu w sobotę w klubie Utopia. Raz jeszcze przepraszam za to całe zajście i dziękuję Wam wszystkim za wyrozumiałość.
Pozdrawiam Was, hejka.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!